Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kéne vennem nászajándékot?

Kéne vennem nászajándékot?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves vagyok és elvált szülők gyerekeként megyek apukám esküvőjére 3 hónap múlva. Elgondolkoztam hogy nekem vajon a gyerekeként kell-e nászajándékot vennem és ha igen akkor csak valami apróságot, jelképeset vagy készülnöm kéne valami nagyobbal... előre is köszönök minden segítséget vagy aki megosztaná a személyes tapasztalatát

máj. 13. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Te családtag vagy, apád gyereke. A meghívott vendégek visznek, adnak nászajándékot.
máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Rajzold le őket boldog párként. A zsebpénzedet magadra költsd, mert azt azért kapod, mert neked még nincs kereseted.
máj. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
*vagy pl virágokat rajzolj,hogy parkban ülnek,mosolyognak,a virágok is mosolyoghatnak.
máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rajzból már kinőtt 16 évesen, hacsak nem tehetséges grafikus.

Kérdező szerintem nem várja el senki hogy vegyél bármit, hiszen tudják hogy nincs bevételed. Felajánlhatod hogy segítesz pl feldisziteni a termet. Legfeljebb azt mondják hogy nem kell. Vagy egy jelképes valamit lehet még de én nem várnám el ha a helyükben lennék.

máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell! Te meg gyerek vagy. A sajat gyereketol meg senki nem var el naszajandekot!
máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Születésnapjára is adsz valamit, nem? Másnem egy kis édességet. Olyasmi értékben adj valami apróságot, akár csak édességet, mint ha a születésnapjára ajándékoznál valamit.
máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anita Esküvő válasza:
100%
Szerintem neked nem kell venned semmit, de ha szeretnél önszorgalomból valami kis apróságot készíthetsz magad is (nézz körül a Pinteresten, sok jó ötlet van).
máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!