Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy szülőnek mindig fejet...

Egy szülőnek mindig fejet kell hajtani, akkor is ha nincs igaza?

Figyelt kérdés

#szülő #Fej hajtás
máj. 26. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
94%
Egyáltalán nem kell, 30éves koromra tanultam meg ezt csak sajnos. Eddigre már nagyon sok mindent tönkretett a vér szerinti családom az életemben. Én mindenkinek azt tudom tanácsolni, hogy ha nem érzi jól magát egy helyzetben, akkor tegyen ellene, szólaljon fel, mert senki nem fog helyette, még a saját rokonai sem, főleg azok nem! Mindenki a maga pecsenyéjét sütögeti, tedd Te is ezt! Aki szeret, el fogja viselni azt is, hogy igenis neked is vannak érzéseid, véleményed, nem csak neki! Mert a szeretet az nem a megaláztatás és meghunyászkodás szinonímája, hanem azé, hogy hogyan akarunk egymáshoz kölcsönösen alkalmazkodni úgy, hogy mindenkinek jó legyen!!
máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez így van, én is így gondolom most már 30 évesen. Legutóbb édesanyámmal volt egy csúnya konfliktisom, ő sajnos régi módi, úgy gondolja mindig a szülőnek van igaza, mert ő adott életet, ő nevelt fel. Természetesen meghallgatom mindig, de nem adok ebben neki igazat...
máj. 26. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Vannak olyan szülők, akik elvárják cserébe ezt, amiért megszültek és felneveltek. Sajnos ő ilyen és nem fogsz tudni vele semkit csinálni.
máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Fejet az hajtson mindig, akinek nincs igaza.

Anyukádnak meg higgadt hangnemben mondd meg, hogy összekeveri a család és a vállalat fogalmát. A vállalat az, ahol van a főnök, aki igazgatja a beosztottakat. A család meg az, ahol a bizalom, a meghittség, ne adj'isten a szeretet határozza meg a résztvevők hétköznapjait.

Majd lesz egy kis hiszti, mert egyesek nehezen mondanak le a mások feletti hatalomról, de le kell ezt meccselni, különben kemény 30 év vár még rád.

máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem, dehogy! Nehogy már a szülő hajtson fejet mindig, ha nincs igaza, akkor is... Miért kéne?
jún. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!