Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A viszlát köszönési forma...

A viszlát köszönési forma mennyire udvarias, vagy nem udvarias?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 07:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már abba. :D Ráérünk, igen! Azért vagyunk itt és nem mosogatunk. Te is ráérsz, ha itt olvasgatsz. Baj?
2010. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 palesz_88 ***** válasza:
0%
Attól, hogy nő vagy, nem kell felháborodni. Vállald a neved, ha véleményed is van. Engem csak az zavar, hogy más lassan éhenpusztul, amig ti itt azon vitatkoztok, hogy elvegyem azt a pár betűt köszönéskor, vagy ne. Mellesleg az értelmes emberek 90% -a pont lesz*rja, hogy hogy köszönsz neki. Te elitélnél valakit csak azért, mert úgy köszön, hogy viszlát? Képes vagy azt gondolni, hogy na ez a roh*dék sem köszönt normálisan? Ha igen, akkor megérdemled a sorsod, de értelmes ember nem pazarolja az idejét ilyesmire. Persze ez csak egy vélemény egy bunkó férfitól.
2010. nov. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is már 2. napja itt húzod a saját idegeidet tök feleslegesen. Nem értem, hogy jönnek ide az éhezők. Aki mondjuk ehelyett szépirodalmat olvas, meg színházba jár, az tesz valamit az éhezőkért?
2010. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

: ma 07:21--először is kösz hogy megosztod velünk mélyenszántó gondolataid!Kösz!!Kösz!!

Még szerencse hogy azt illetően téves az infód hogy az emberek 90% sza.ik rá hogy miként köszönsz Nekik!Talán az ilyen tapló mint Te,annak mindegy.Meg egykét kannásboros haverodnak is,de normális embernek igénye van az egymás iránti tisztelet ilyen megnyilvánulására!--szerintem!!

Erre még az sem magyarázat ha "bunkó férfi"-nak titulálod magad.A bunkók is és a férfiak is szégyenlenék ha hasonlitanának rád!!Már megbocsáss b.szd meg!!

2010. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
palesz_88! Ha netán Te éhezel, menj melózni, ne itt rontsd a levegőt. A másik: férfi is mosogathat!*
2010. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 palesz_88 ***** válasza:
Akkor megkérdezhetném, hogy mosakodásnál ti fentről lefelé kezditek-e szappanozni magatokat, ha igen melyik kézzel és köző, vagy súroló teknikával, csak hogy én is kérdezhessek valami fontosat, mélyenszántót? Azt is leirhatjátok szerintetek melyik a hatékonyabb és miért. Utána rátérhetünk a kettőt, vagy hármat kopogjak, ha benyitok valamilyen ajtón, illetve a melyik lábamra húzom előbb a zoknit témakörökre is, rögtön a köszörüljem a torkomat megszólalás előtt (ha igen, mennyi ideig), illetve két azonos korú/nemű/társadalmi rangú barátom közül melyiket mutassam be ismerősömnek kérdések után.
2010. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ha neked az fontos amit itt fölsoroltál, akkor ki akadályoz meg abban,hogy ahol annak a helye van föltedd??

Aki itt kérdezett az megtalálta a kérdésnek megfelellő kategóriát,kellő tisztelettel kérdezett és csak Neked szúrta a szemed!Igazam van vagy igazam van?????

2010. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 palesz_88 ***** válasza:
Igazad! :D Csak gondoltam azért teszem itt föl, mert már itt vannak összegyűlve azok az emberek, akik erre tudnának válaszolni. Félek mást annyira nem érdekelne. Mellesleg birom a tüzes csajokat. Ha elég idős vagy és nem zavar a kannásbor szag összefuthatnánk. :D
2010. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én annyit szeretnék még a bölcstől megkérdezni, hogy ezt miért írtad?:


"Vállald a neved, ha véleményed is van."


Ez nagyon szép gondolat, de az, hogy valaki kiír egy nicknevet, nem azonos a nevünk vállalásával. Közhelyeket szajkózni mindenki tud. A nemem tök lényegtelen, de véletlen eltaláltad.

2010. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

ma 20:08-Bocsika palesz!A kannás bor meg a tüzes csaj nem tudom miért, de roszz párositás!

Aki a kannás bor hive annak a tüzes csaj minek?Hogy legyen aki kimossa a fosból?

Szerencsére még megvan aki megdugjon és nem vagyok olyan fiukára ráfanyalodva aki még a köszönés-nemköszönés témakörben sem tájékozott!

Kösz az invitálást,de tudod::suba a subához,guba a gubához!!

2010. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!