Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melyik verzióját i_s_m_eritek...

Melyik verzióját i_s_m_eritek a gyermekkorunkban igen népszerű mondókának?

Figyelt kérdés

1. Kán kán kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán meg a viziló. Szőrös fa.sza van a légynek ha nem hiszed nézd meg ott lóg a falon.

2.Kán kán, kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán, meg a gyerekek. Szőrös fasza van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, úgy mint ahogy én.


2010. nov. 26. 16:26
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
A gitárom pengetem, f.szomat lengetem még jobb:P:D
2010. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
100%

Hát még ha úgy mondod:


Gitárom pengetem

Faszomat lengetem

Cipőmet koptatot

Csajomat szoptatom


Nálunk sem volt divat az eféle, de a "nívósabb" közeg énekelte és ugyebár ezek gyorsabban ragadnak mint a kötelezők.

2012. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Kán kán kacsa p.icsa hátán lovagol a sátán íjáíjáó. Szőrös töke van a légynek ha nem hiszed nézd meg ott van a falon.
2012. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Kán kán, kacsapic_a hátán lovagol a sárkány, rúgja meg a ló. Szõrös töke van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, ott lóg a falon!
2013. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
100%
én úgy hogy kán kán kacsa p.csa hátán lovagol egy sátán meg egy viziló szőrös t.öke van a légynek ha nem hized nézd meg sálálálálá
2013. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
76%
Én 4.-böl ismerem így ;D :Kán kán kacsa p.csa hátán lovagol a Gyurcsány, b.ssza meg a ló, szőrös töke van a légynek meg az MSZP-nek, ha nem hiszed nézd meg, ott lóg a falon.
2015. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
100%

Kán kán kacsa pi.csa hátán lovagol a sátán meg a nagyapám/viziló

Szőrös töke/pö.cse van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, ott a nagyító

2015. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
100%

Kán-kán kacsa p-cs@ hátán livagol a fácán, rúgja meg a ló. Szőrös töke van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, úgyis meglátod.

Na mire leért hozzánk vidékre ez lett a szövegből. Ilyen a népköltészet. Egyébként én a 90-es évek legelején tanultam, egy rendes vidéki suli udvarán. Érdekes, hogy azért az internet előtt is nagy utat tudott bejárni egy ilyen malacság.

2016. dec. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

Kán-kán, kacsapi*a hátán, lovalgol a sátán, meg a denevér. Szőrös pö*e van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, ot van a falon.

/Somogy megye/

2017. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim válasza:
100%
Kán kán kacsa pics.a hátán, lovagol a sátán gumibugyiban. Szőrös fas.za van a légynek, ha nem hiszed nézd meg, ott van a falon.
2017. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!