Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha kaptok egy olyan ajándékot,...

Ha kaptok egy olyan ajándékot, mondjuk ruhát, ami nagyon nem tetszik, akkor bevalljátok egyből (és esetleg elmentek együtt visszacserélni), vagy inkább eljátszátok, hogy örültök, és utána mindig mentegetőztök, hogy miért nem veszitek fel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ milyen viszonyban vagy azzal, akitől kaptad. ha igazán szívből adta, nem fog megsértődni, sőt ő is akkor lesz igazán boldog, ha olyan ruhát adhat neked, ami tényleg neked is tetszik.
2010. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én pont most jártam így. születésnapomra anyósom küldött egy ruhát is (külföldön élnek) tök divatos a ruha, de felpróbáltam és nagyon hülyén állt , kicsit talán még nagy is volt.. én nem akartam neki megmondani,hiszen nagyon rendes és kedves nem akartam megbántani. viszont páromnak mondtam hogy nem az én stílusom a ruha. Ő meg megmondta az anyjának (nem gonoszságból, az ő családjukban az őszinteság az eslő) erre anyósom felhívott és beszélgettünk erről és mondta hogy sajnálja majd legközelebb másmilyet vesz. nem sértődött meg, sőt mint kiderült azóta vett egy másikat nekem(igaz azt még nem láttam) :) na de a lényeg, amit párom is mondott, hogy ha eljátszottam volna hogy hűű de jó a ruha stb akkor lehet hogy mindig ilyen stílusú ruhát vett volna nekem és egyiket sem hordtam volna..szóval itt jobb volt az őszinteség. de ez nehéz ügy, ismerni kell a másikat hogy mennyire veszi a lelkére a dolgot.
2010. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is ezen a véleményen vagyok.
2010. máj. 21. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én karácsonyra kaptam a barátnőmtől egy számomra elég ronda felsőt. De olyan örömmel adta, hogy nem lett volna szívem megbántani. Alvós pólónak hordom most. :)
2010. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én anyáméktol sosem kaptam használható ruhadarabot(vagy kicsi, vagy idióta mintás...) és mindig leoltom őket, hogy ne vegyenek semmit úgysem találják el. XD

Inkább adják oda a pénzt, többre megyek vele.

17L

2010. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!