Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért viselkednek bunkón? Ne...

Miért viselkednek bunkón? Ne vicceld el!

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon, alig találni olyan embert, aki kicsit is normális. Én személy szerint, már nem is szeretek kérdést feltenni ide, mert már előre tudom, hogy csak a "poénos" vagy a rosszindulatú megjegyzések fognak jönni, nem azok, amikre egyébként kíváncsi lennék.

Miért viselkedtek így ezen az oldalon? Az életben is ilyen taplók vagytok? (Elnézést, tisztelet a kivételnek!) És most ne kezdje mindenki védeni magát, hogy Ő nem, Ő normális...


2010. dec. 29. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A névtelenség felbátorítja őket.
2010. dec. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én alapvetően szókimondó típus vagyok, úgyhogy ha valakinek itt keményen beszólók, akkor azt a valóságban is megtenném. Úgyhogy most is őszinte leszek: én már legalább 50 kérdést tettem itt fel, és még SOHA nem kaptam bunkó, és "poénos" válaszokat. Én viszont már adtam. Véleményem szerint aki eleve bunkónak tűnik a kérdés alapján, az megérdemli a bunkó választ. Aki pedig olyat kérdez, amit akár le is guglizhatott volna, vagy az ezt azért igazán tudhatnád magadtól is kategória, akkor arra szerintem ez esetben is természetesek a "poénos" válaszok. És persze ezen kívül valóban lézeng itt a GYK-n pár tapló, de azok az életben is vannak, legalább ilyen arányban, mint itt.

Persze mindezzel nem a te eddigi kérdéseidet kívántam minősíteni. Lehet, hogy te csak és kizárólag taplókat fogtál ki. ;)

2010. dec. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Á a valóságban nem ilyenek vagyunk...sokkal rosszabbak. Egyébként hülye kérdés hülye válasz. Ha a kérdéseket megnézd egy jelentős részük mágnesként vonzza a beszólásokat....nem véletlenül.
2010. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire a kisgyerekes kérdéseket olvasom, és oda szoktam írni, vagy kérdezni, és ott az anyukák, kismamák között hálistennek elég kevés a rosszindulatú, vagy bunkó beírás. Szerintem a többi kategóriában nagyrészt az iskolás, kamasz gyerekek "nyomulnak", azokat nagyon ritkán szoktam megnézni. Pont ez miatt.
2010. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy van aki itt tölti a fél életét és már elege van a neki nem tetsző kérdésekből, de jobbat meg nem tud kitalálni;)
2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

ahogy valaki már fent is írta, hülye kérdésre hülye válasz.


Egyébként konkrét példák, amikor erélyesebben szoktam válaszolni:


- kis nyomi gyerek ide rakja fel az internetes matekverseny feladatait, hogy oldják meg neki, anélkül, hogy gondolkodna egy picit is rajta, és utána még neki áll feljebb, hogy de hát erre van a házifeladatok topik.


- másik kis nyomi a háziján olyan szinten nem képes gondolkodni vagy energiát belerakni, hogy az már elképesztő (kedvencem volt, hogy valami 5 mondatos fogalmazást kellett volna írnia magyarul, hogy melyik a kedvenc helyisége az iskolában és miért, és képes volt kirakni), és neki is neki áll feljebb.


- harmadik fajta nyomi olyan dolgokról osztja az észt, amiről szemlátomást gőze nincs, baromságokat hord össze, keveri a szezont a fazonnal, és mindezt ellentmondást nem tűrően, mindezt olyan témában, ami van annyira komoly, hogy csak akkor illenék megszólalni benne, ha legalább alapszinten tisztában vagyunk dolgokkal.


- negyedik: szimplán hülye.


A való életben is harapnék ilyenekért? Valószínűleg igen, de ott általában az ember a társas kapcsolatok miatt jobban visszafogja magát, hogy a körülöttük lévőket ne hozza kényelmetlen helyzetbe. Meg a valós életben iylenekkel kevésbé találkozik az ember.

2010. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ugy viselkednek, hanem bunkok is.
2010. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez mind azért van mert pár paraszt úgy döntött, hogy felteszik különböző oldalakra a nekik viccesnek és érdekesnek vélt kérdéseket, persze másnak ezzel vannak a gondjaik és tényleg a választ a keresik.

De persze a sok majom kiröhögi őket és direkt azért adnak ostoba válaszokat, hogy kikerüljenek a netre...

Az ilyeneknek csakis gratulálni tudok...


Egy ilyen oldal pl: [link]


Itt azt várják az emberek, hogy kitegyék az ő vicces kis válaszukat egy komoly kérdésre és utána röhögnek magukon megelégedve mint valami degenerált állatok...

2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na jo, ezt az oldalt hagyjuk meg az idiotaknak.
2011. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!