Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyesek miért viselkednek...

Egyesek miért viselkednek teljesen máshogy valaki (k) társaságában?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van, aki ha ketten vagyunk, normálisan beszélgetünk, komolyan.

De, ha ott van valami haverja akkor egyből megváltozik a viselkedése, megy a hülyeség, a baromkodás, ökörködés. Vicces megjegyzése

Szóval teljesen más ember lesz, amikor már ott van valaki haver, ismerős.

Az ilyen emberek kétszínűek?


2011. máj. 10. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább megfelelési kényszer nekik.

Az ismerőseiddel beszélgetsz akkor ők megfelelnek neked,amikor másokkal beszélgetnek akkor meg azoknak felelnek meg.És általában az a másik kényszer sokkal erősebb mint a normál beszélgetés

2011. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok. Valahol nem igazán vállalják fel magukat. Főleg ha az a másik szituáció már ciki, nem igazán birom az ilyen embereket.
2011. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is undorító az ilyen viselkedés. Egyszer ezért dobtam ki egy pasimat, folyton ölelgetett, nyálazott, de a haverjai előtt szégyellt.
2011. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nincs ebben semmi kétszínűség. Mindenkinek a maga dolga, hogy kit enged be a privát szférájába. Akivel normális, őket beengedte, a többieket, akikkel meg hülye, őket meg nem. Ebben mi a rossz?

Ti talán mindenkivel ugyanúgy viselkedtek? A szüleitekkel ugyanúgy mint egy haverral? Még 2 haverral sem viselkedik egyformán az ember, mert mind2 haver más.

Nem lehet a Jóskát meg a Pistát is úgy kezelni, mintha mind a kettő Jóska lenne....De ez miért rossz???

2011. máj. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy félreértelmeztem a kérdést, de én leírtam, hogy engem miért zavart. Amikor kettesben voltunk a barátommal, folyton bújt, ölelt, bókolt, de amikor ott voltak a haverjai, akkor nemhogy nem bókolt, de még csak hozzám sem szólt!!! Kérdeztem tőle, hogy miért ilyen, menjünk el kettesben megbeszélni, erre ő nem volt hajlandó, annyi volt a válasza, hogy ő ugyanolyan, mint máskor. Szóval a haverjai előtt már ciki volt kimutatni az érzelmeit. Nos, én olyan emberrel nem leszek, aki szégyell engem, és csak 2-esben mer velem kedves lenni.
2011. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó, a te eseted más, de én meg nem a te példádra írtam, hanem csak azt jegyeztem meg, hogy elég tágan lehet értelmezni azt, ha valaki más emberekkel máshogy viselkedik, nem feltétlenül csak negatívan.
2011. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fenti példa tekintetében én is a 00:45-ös válaszolóval értek egyet.

Hisz, ha ti most lelkiztek kettesben, de odajön a Józsi, és vele a barátod nincs olyan jóban, a helyében én sem folytatttam volna a meghitt beszélgetést, ugyanakkor, hogy ne legyek bunkó, kicsit ugratom a Józsit valamivel, hiszen az se kedves dolog, ha többen lettetek, akkor kizárjátok a beszélgetésből az újonan érkezőket. Ez egyáltalán nem kétszínűség. Hisz itt arról van szó, hogy veled komoly másokkal komolytalanabb. Kétszínűség szerintem onnan jönne, ha épp szapulja neked az x-et, ha meg odajön az illető, nagyon kedélyesen fogadja. Vagy, ahogy az egyik válaszoló írta, téged hirtelen ellök, mert a haverok előtt már gáz vagy.

2011. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már leírtam, többet nem ismétlem meg. Itt nem arról volt szó, hogy nem lelkizett, hanem semmibe vett. Szóltam hozzá, valamit visszadörmögött, meg akartam puszilni, elhúzódott. Nem arról beszéltem, hogy folyton egymás szájában kell lógni társaságban, annak én sem vagyok a híve.
2011. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ki beszél itt rólad? A kérdező szituációjára reagálnak az erre járók..
2011. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!