Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szokta egymást a szerelm...

Miért szokta egymást a szerelmes párok nagy része nyilvános helyen taperolni?

Figyelt kérdés

Ez engem nagyon idegesít. Én a párommal még csókolózni se szeretek egy olyan helyen, ami teli van idegen emberekkel, például utcán. Nem tartozik az senkire, hogy mi van köztünk. De nagyon gyakran látok olyat, hogy az utca közepén nekiáll a srác nyúlkálni a párja nadrágjában, meg itt-ott tapizza. Miért nem lehet az ilyeneket otthon, vagy egy csendes, nyugis helyen csinálni?

És nem kérek olyan válaszokat, hogy ha idegesít, ne nézzek oda, arra lennék kíváncsi, hogy miért csinálják ezt az emberek.


2009. jan. 27. 13:32
 1/7 anonim válasza:
88%

kérdezd meg tőlük...

De most komolyan, ki ilyen ki olyan. Szerintük ez elfogadható vagy túlságosan dúlnak bennük a hormonok.

2009. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Mert már nem a középkorban élünk.
2009. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Prüd vagy.Mások meg nem.
2009. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kovács Pál ***** válasza:
100%

A taperolást én is elítélem. Persze mit értünk ez alatt. Én is szoktam a barátnőmmel az utcán megállni, és csókolózni, és olyankor át szoktam ölelni, meg néha megsimogatom a hátát, esetleg egy kicsit lejjebb is haladok.

Én személy szerint azért csinálom mert szerelmes vagyok, és nem akarom magam csak azért visszafogni, csak azért nem megcsókolni valakit, mert sokan vannak körülöttünk. Nagyon szerelmes vagyok életemben először vagyok boldog, és ezt a párom tudtára akarom mindig adni, éreztetni vele, hogy szeretem. A múltkor is éppen csókolóztunk amikor kísértem haza, erre egy öreg f*sz kiszól a kocsijából: Nem szégyellitek magatokat, az büdös kölykök?

Ugyanezt én is kérdezhettem volna tőle. Szerintem az nagyobb bunkóság volt. Szegény barátnőm totál elszégyellte magát. És igen ha már említed, ha valakit annyira zavar, akkor minek nézi? Nézzen két méterrel arrébb.

Ugyanakkor ez valamennyire evolúciós fejlemény is. Az átkarolás jelzi, hogy a nőstény ahhoz a hímegyedhez tartozik, és éreztetik egymással, hogy szeretik egymást. Egyfajta pozitív megerősítés részükről, más hímek számára pedig azt, hogy el lehet innen menni!!!

2009. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, mikor csak átölelik egymást, hanem egy csomóan csinálják azt, hogy az utca közepén elkezdenek egymás ruhája alá nyúlkálni, meg ilyesmi.
2009. febr. 21. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán felvágnak a boldogságukkal.
2009. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem a csók simán beleférne az utcán, ha fogod a kezét amúgy is látják mi van köztetek.Sokszor látom az h mikor ölelkeznek a srác már automatikusan a lány fenekét fogja.ez olyan megszokott. a többit szerintem ne vedd észre ez tényleg nekik ciki.sztem direkt csinálják polgárpukkasztás gyanánt.sajnos mammár nem vagyunk tisztelettel 1másra.Ezene ne bosszankodj,felesleges, elég a tudat h mi nem vagyunk ilyenek:)
2009. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!