Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Sok idióta miért vagdossa magát?

Sok idióta miért vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Sok idióta miért vagdossa az ereit?

ezzel semmivel se lesz több ha meg a gond miatt ezzel semmi se oldódik meg.

+ ha sikerül is elvéreznie az idiótának és ha vannak szülei akkor szerinte hogy fogja fogadni?


sok idióta nem gondol semmire se .

vagy az egész 1 divatmajomkodás?


2011. jan. 4. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Általában divatmajomkodás.Emósok csinálják,és úgy tudom,hogy élvezik ezt.-.-
2011. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

> ezzel semmivel se lesz több ha meg a gond miatt

> ezzel semmi se oldódik meg.

De azt hiszi, hogy igen!


> sok idióta nem gondol semmire se .

> vagy az egész 1 divatmajomkodás?

Szerintem is-is.

2011. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ja és F/16 vagyok :)
2011. jan. 4. 20:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálják, hogy szenvedjenek, ezzel magukat büntetik valami miatt, a lelki fájdalmuk tompítására testi fájdalmat generálnak
2011. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok rá büszke, de annak idején én is ezt csináltam. Nem divatmajomkodásból, nem is tudom, miért. Olyan érzés volt, mint amikor az ember tele van tehetetlenséggel, dühvel, fájdalommal, mindenféle rossz érzések kavarogtak bennem, és csak gyűltek, gyűltek, amíg már teljesen elvesztettem a fejem. Megnyugtatott.

Utólag persze tudom, hogy sokkal jobb lett volna, ha kibeszélem magamból a problémáimat, kaptam volna annyi segítséget, hogy megbírkzzak a problémáimmal, de nem kértem.

Sajnos ennek a tévedésemnek örökre viselni fogom a jeleit.

2011. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
Mert elmebetegek.
2011. jan. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Phoney ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint hogy kávét iszok (vagy cognac-ot, vagy halálkakaót, mindegy csak üssön), mikor bajom van. Nekik ez jut eszükbe, ez is üt. Olyasmi mint a drogozás, csak ingyen van;)
2011. jan. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

de minek kell magunkat bántani?

na nekem az esett eddig hogy fájdalmas dolgokon túl lépni nem tudó emberek vagdossák magukat.


sry nem tartóm normálisnak ezt a tevékenységet és 16 éves vagyok mégis :)

2011. jan. 5. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:

:) Mert ami egy kivülálonak semiség az nekik fájdalom !


Ezért igy probálják felhivni a figyelmet ,hogy HÉÉÉÉÉÉÉÉ

FiiiGYEEEEElrám valaki ?????????????????


persze a vagdalással pont az ellenkezöjét váltsa ki a kivülálokbol .


:(


Ez dilis ,, és levan tudva .

2011. jan. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bennem belső kényszer volt/van arra, hogy bántsam magam.

Régebben vagdostam magam (nem életveszélyesen, csak azét, hogy fájjon), karmoltam, haraptam, ezzel lenyugodtam. Kényszer volt, kellett, mint valami drog.

Amióta van párom (5 éve) leszoktam róla, mert nem akarom megijeszteni, plusz tudom, hogy ezzel semmi nem lesz jobb. Néha (évente) legalább egyszer előfordul, hogy akkora tehetetlen düh van bennem, hogy megharapom, ütöm magam, de hála egyre kevesebbszer érzem ezt.

Tudom, betegesen hangzik, és sokan nem ilyen indokkal csinálják, mint én, hanem a divat miatt.

21/L

2011. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!