Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez tulajdonképpen nem egy...

Ez tulajdonképpen nem egy marha nagy igénytelenség?

Figyelt kérdés

a reggeli vs. esti fürdés témakörét szeretném körbejárni.


a családunkban az volt a szokás, hogy este mindenki megfürdik, hogy tisztán, illatosan mehessen ágyba.

számomra ez a norma, azóta is csak úgy vagyok képes ágyba bújni, ha előtte letusoltam, fogat mostam, illatos vagyok.


egyesek szerint viszont az a normális, hogy koszosan, büdösen befekszenek az ágyba, aztán reggel kapkodva megfürdenek, és úgy mennek suliba/dolgozni.

nekik tényleg az a normális, hogy ott bűzölögnek egymás mellett, képesek egyesek úgy szexelni, hogy előtte nem tisztálkodtak meg normálisan?


nektek melyik a normális? milyen érveket tudnátok felhozni a reggeli fürdés védelmében?


2011. jan. 19. 15:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%
Én dolgoztam irodában is, úgyhogy tudom hogy akkor is le tud izzadni az ember és büdös tud lenni.Elég ha kicsit vastagabb pulóvert vettem fel és kicsit melegebb volt az iroda.De ahogy elnézem mostanában az embereket eléggé kezd zuhanni a színvonal.
2011. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!