Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a helyes reakció egy nőtől...

Mi a helyes reakció egy nőtől ha egy pasi a pl. : fenekét dicséri?!

Figyelt kérdés
(a nő nem akarja megbántani a férfit, élvezi a társaságát, a férfi idősebb, és a nő nem akar semmit de semmit se a férfitól csak beszélgetni, akkor mi a teendő?! az helyes ha úgy tesz mintha meg se hallotta volna a bókot?:) remélem nem bonyolítottam túl :P :)
2011. febr. 1. 00:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Az a férfi hülye aki egy nő fenekével foglalkozik!Szerencsétlen hülye!
2011. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez igaz, csak nem válasz a problémámra...:)
2011. febr. 1. 00:35
 3/16 anonim ***** válasza:
A szelektív hallás néha előny :) Idővel talán leesik neki, és abbahagyja.
2011. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
en is remélem h előny a szelktív hallás, mert mást nem is tudtam volna abban a helyzetben reagálni...
2011. febr. 1. 00:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Köszönje meg, hiszen megdicsérték, és vegye bóknak. Attól még nem kell az ágyába dőlni, hogy elfogad egy dicséretet. Miért kell ennek ilyen nagy feneket keríteni?
2011. febr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
utolsó: nekem ez a variáció is megfordult a fejemben h illetlen voltam, mivel nem reagáltam semmit, de féltem ha megköszönöm, akkor az úgy fog tűnni mintha tetszene nekem a szitu és ő folytatni fogja....
2011. febr. 1. 00:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned az adott helyzetben és az adott ember ismeretében. Meg persze a saját magabiztosságodtól is függ, hogy másoknak mit mersz megengedni. Ha bízol benne, hogy meg tudod tartatni a határt, akkor lehet többet is.
2011. febr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

fuh...:) köszönöm a válaszokat, eddig mindegyik hasznos volt! :) most megnyugodtam h nem gondoltok semmi rosszat rólam csak azért mert nem küldtem el egyből melegebb éghajlatra!

Azért kíváncsi lennék még minél több ember véleményére!

2011. febr. 1. 01:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok több ember, mert az előző kettőt is én írtam, de miért aggódsz ennyire mások véleménye miatt, és miért lenne kötelező elküldeni valakit a fenébe, aki igazából jót akart? Még az is lehet, hogy ő sem akar tőled semmit, csak bókolni akart, hogy örömöt szerezzen vagy megmosolyogtasson.
2011. febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
ez látod igaz, én is így gondolom. a fő problémám ezzel a dologgal inkább az, hogy egy céges bulin történt a dolog ahova a barátommal mentem, szóval Ő is ott volt, és ez az idősebb személy pedig a barátom főnöke volt.... nem tudom csak olyan rosszul éreztem magam mert úgy érzem, h ha ez a barátommal szemben nem volt "fer" a főnökétől!
2011. febr. 1. 01:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!