Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ki mit szólna az ilyen telefon...

Ki mit szólna az ilyen telefonhívásokhoz?

Figyelt kérdés

ha a hívó csak rácsörög a hívott félre, de nem várja meg amíg felveszi

vagy abban a pillanatban h felveszi már le is rakja (rejtett számról)


2011. márc. 19. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A napokban pont így jártam, kb. 3-szor. Egyszer felvettem, de többször nem. Nehogy valaki lehúzzon pénzügyileg, persze a szám rejtett volt.
2011. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt szólnám, hogy nem akarja hogy az ő pénze fogyjon....viszont ha rejtett a szám, akkor nem értem, mivel nem tudod visszahívni, mivel nem tudod ki az



ez elég gáz így

2011. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem valaki több hétig csinálta ezt - minden nap háromszor szinte percre pontosan ugyanakkor. Az elején bosszús voltam, a vége felé elkezdtem félni, hogy ki a fene ez, és mit akar tőlem - főleg, mert a számom titkos, és senkinek nem adtam meg, akit nem ismerek. Aztán abbahagyta.
2011. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ismeretlen számot nem szoktam felvenni, ha mobilon hívnak. A vezetékes telefonunkon nincs kijelző, így nem tudom ki hív, de régen nálunk is előfordult a telefonbetyárkodás, szerencsére már leszoktak róla. Nem voltak különösebb gondolataim, egyszerűen csak idegesített, hogy miért kell folyamatosan hivogatni... jelenleg a vegyél ezt, vegyél azt hívások sokkal jobban idegesítenek.
2011. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A T-Mobile csinálja, naponta 3x.

Ha nem szólsz bele, megszakad, ha beleszólsz, egy automata kezd el beszélni.

Ja, akkor van ez, amikor számlatartozásod van. Így figyelmeztetnek rá, és rögzítik a sikeres hívást, magyarul hivatalos fizetési emlékeztetőnek minősül.

2011. márc. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ilyen, de nálam csak 2 napig hívogatott egy ismeretlen szám. Felvettem, letette. A végén lehalkítottam a telefont, hadd hívogasson. Aztán abbahagyta.

De ha huzamosabb ideig csinálná, akkor megkérdezném a telefontársaságot hogy ilyenkor mi a teendő, le lehet-e tiltatni ezt a számot, hogy ne tudjon hívni, és ha igen, letiltatom.

2011. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!