Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak én vettem észre azt,...

Csak én vettem észre azt, hogy itt a gyakorikérdéseken meglehet állapítani néhány szóból az emberek intelligenciáját?

Figyelt kérdés

Vannak oylan szavak, amiket feltünően csak a műveletlen emberek használnak. Pl. búza, suna, ratyi.. stb.

nem provokatív kérdésnek szántam, csak szimplán érdekel mások véleménye erről. Szerintem az ilyen szóhasználat sokkal roszabb annál, mint amikor valaki hibásan ír.


2011. márc. 22. 14:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem az ilyen szóhasználat sokkal roszabb annál, mint amikor valaki hibásan ír."

Ezt azért írod, mert te nem írsz helyesen. Mást meg az ilyen szavak nem zavarnak, hanem a helyesírás.

Az "emberek intelligenciáját" helyett te szerintem valami sértőbbet akartál írni, mert az IQ problémamegoldó képességet jelent. De elárulhatod, ha van valami gondolatlevezetésed azt illetőleg, hogy milyen hatással van az én képességemre az, hogy én szoktam használni a ratyi szót.

2011. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt azért túlzás lenne kijelenteni, de van egy idevágó szállóige:

A stílus maga az ember.

2011. márc. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem a rossz helyesírás sokkal gázabb.
2011. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos. Sok az ilyen ember aki annyira primitív hogy leragad az ilyen szavaknál.Ez azért van mert iskola helyet napiszarra járnak az emberek.Ez már a divat.Ha nem vagy tapló,nem beszélsz mocskosul,és nem kezeled a barátnődet úgy mint egy darab szart akkor elvagy ítélve.Szánalom.
2011. ápr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül lehet szavakból megállapítani, hanem inkább mondatokból. Szavakból max azt lehet megállapítani hogy mennyire sznob valaki.

Pl van egy ismerősöm aki tényleg nagyon intelligens mégis használ olyan szavakat mint búza, ratyi...

2011. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!