Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valakinek dedikálása van,...

Ha valakinek dedikálása van, akkor mit kell neki mondani?

Figyelt kérdés
Valaki (énekes) dedikál, és állnak sorba az emberek, és ilyenkor hogy kell autogramot kérni? Mármint mit kell még mondani, meg ilyesmi? Mert nagyon ciki lenne, ha nem szólalnék meg.
2011. márc. 30. 18:07
 1/5 tetris ***** válasza:
Szia! Jé, te vagy az? Én nem is tőled akartam dedikálást!
2011. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Köszönsz, bemutatkozol,megkéred, hogy írja a nevét ahová szeretnéd, megköszönöd.Nem illik lotyogni, de azért annyit elmondhatsz amíg ír, hogy örülsz a személyes találkozásnak és esetleg megemlítheted melyik a kedvenc dalod, mármint, ha énekesről van szó.
2011. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia! X.Y. vagyok! Aláírnád nekem ezt?

Amúgy a szereplők (énekes/színész/stb.) már értenek a dedikáláshoz is, úgyhogy egyből kérdezik, mi a neved, hogy vagy. Ha nincs túl hosszú sor, elbeszélgethetsz vele több ideig is.

2011. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. márc. 30. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
hé te ott! alájaírnád a petícijómat
2011. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!