Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, férfiak! Hordtok ékszere...

Fiúk, férfiak! Hordtok ékszereket?

Figyelt kérdés
Jómagam egy, a "fiatalember" és a "középkorú úr" mezsgyéjén álló fickó vagyok. Sok ékszerem van, mert fiatal koromban vonzódtam hozzájuk, van 4 pecsétgyűrűm, karikagyűrű, közepesen vastag arany karlánc stb. Fiatal koromban teleraktam magam fuxokkal, de pár éve semmit sem hordok. Hol azt olvasom, hogy giccses, cigányos a sok fux, hol azt olvasom, hogy egy férfi az órán kívül ne hordjon mást, de olyannal is találkoztam, hogy státusz-szimbólum is, ha sok értékes ékszere van az embernek. (No meg veszélyes is az utcán) Szóval én egy ideje leszoktam a viselésükről, mert üres magamutogatásnak érezném, de egy időben pont úgy éreztem jól magam. Arra lennék kíváncsi, hogy fiúk, férfitársak, hordtok-e és mit, mennyit? Illetve mindenki (kultúrált) véleményére kíváncsi vagyok.
2011. ápr. 15. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Általában öltönyórát és egy gyűrűt hordok, és ha olyan az ing, akkor mandzsettagombot és nyakkendőtűt is.
2013. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ortilio válasza:

Legtovább egy vékony obszidián szürke-fekete ásvány karkötőt hordtam, amit sokan dicsértek.

Én is szerettem, ám egy idő után gyerekesnek/b*zisnak érzetem.

Vettem pár bőr és fa karkötőt, mert akkor megtetszett, de szinte egyszer sem vettem fel :)

Inkább vékony, könnyű, minimál órákat hordok.

Fülbevaló, nyaklánc, piercing kizárva.

2017. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!