Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az 50-60 közötti emberek...

Az 50-60 közötti emberek miért nem élnek nemi életet már?

Figyelt kérdés
Remélem nem bántok meg ezzel senkit,csak úgy vettem észre(ismerősök,kollégák között)hogy 50 után már nem igazán érdeklődnek a szexualitás iránt, vagy legalábbis már nem csinálják.Miért van ez?Amikor ez a korosztány azért még messze nem mondtható öregnek..
2011. jún. 6. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A válasz engem is érdekelne... annyit tudok hogy ritkábban mint fiatal korukban.
2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt miből szűrted le, hogy nem érdeklődnek és nem is csinálják? Én úgy vettem érszre, hogy az érdeklődés ugyanúgy meg van - legalábbis ugyanolyan szinten beszédtéma ebben a korosztályban is, mint máshol - azt persze nem tudom valójában mennyire aktívak, de akiket jobban ismerek, azoknál tudom, hogy nemi életet is élnek, de valóban nem olyan sűrűn, mint 20-30 éves korukban.
2011. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na most ezt miből gondolod?
2011. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem ezt látom.

Nagypapám lassan 70 éves,nagyim kb 2 éve válással fenyegetőzik,mert nagypapám egy 30as nőhöz jár...

Párom szülei 50 felettiek,de töbet mint mi...

Viszont nem egy kollégáról tudom hogy hiába 30as,max havi 1-2x csinálják...

2011. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagypapád tud élni :) Mondjuk nem tudom milyen az a 30 éves hölgy aki egy 70 éves bácsival csinálja :)

Mondjuk ha nagypapád egy Aston Martinnal megy a randira akkor megértem :)(de ezt nem bántásként mondom,remélem nem bántottalak meg vele).

És a párod szülei többször mint Ti?Most ez azt jelenti h Ti csináljátok ritkán vagy ők sokszor?Számosítva ez hogy nézki?És honnan tudod h ennyiszer csinálják?

És amúgy milyenek?Fiatalosak,sportolnak,fittek,csinosak?

2011. jún. 7. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, Te is válaszolhatnál a hozzád intézett kérdésekre, hogyan jutottál erre a következtetésre? Milyen 50-60 közötti emberek között mozogsz?
2011. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben.Teljesen átlagos hétköznapi emberekről beszéltem/gondoltam,nem volt benne semmi konkrétum.Csak ezen úgy elgondolkodtam hogy valahogy nem hallok tőlük ilyen jellegű utalásokat,viccelődéseket,célzásokat vagy egyáltalán flörtöt.Az 50 feletti férfiak a nőket megnézik persze,esetleg akkor történik v.mi véleménynyilvánítás,de a hölgyek részéről ilyet nem tapasztalok egyáltalán,olyan érzésem van mintha ők már "elfelejtettek nők lenni".

De ezt nem degradálóan értem vagy bármi egyéb negatív felhanggal...csak egyszerüen így figyeltem meg.

jó tudom hogy az ember értékrendje folyamatosan változik a korral és a prioritási sorrend is,nyilván egy huszonévesnek fontosabb a testiség,míg egy 50 feletti embernek a család,gyerekek menedzselése van inkább előtérben.. A kérdést azért tettem fel mert reméltem hátha olvassa ezt v.ki abból a korosztályból és választ ad arra hogy ők a szexualitással 50 felett hogy állnak.

2011. jún. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!