Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzővel edzőteremben...

Személyi edzővel edzőteremben mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok és eddig nagyon szép alakom volt, de 2éve abbahagytam minden mozgást és a testem kezdi elhagyni magát:S ezért személyi edzővel szeretném helyre hozni magam sőt izmosítani a testem. Combom vastag, hasamon van kisebb zsírréteg azt szeretném leadni plusz izmosítani ,combot vékonyítani popót kerekíteni,feszesíteni karra csak minimális izmot és gyönyörű íves hátizmot. Szerintetek sikerülhet egy sz. edzővel? Heti 3 alkalom. Hány hónapig kéne járnom? Segítsetek.
2011. aug. 2. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
SOK hónapig. Egyébként meg az edző felkészültségétől, tapasztalatától és a te hozzáállásodtól függ.
2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Esetleg még valami? Repülni nem akarsz megtanulni? :D

Amúgy meg nem lehet megmondani mennyi idő, de biztos nem 2 hónap lesz.

2011. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D tudom, hogy sok mindent leírtam de ezt szeretném elérni! És a személyi edző a leggyorsabb megoldás és a legjobb is nem? Régen mindig otthon kínoztam magam, de már nincs hozzá elég akarat erőm úgyhogy ezért akarok edzőt. Tudtok valami jó módszert esetleg? :) Amúgy balettozni 18 évesen elkezdeni nem gáz? v lehetséges egyáltalán? :D
2011. aug. 2. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz, az is egy sport... bár ezeknek a céloknak az eléréséhez nem épp a legoptimálisabb választás.

Ha jó a személyi edző akkor igen, az a legjobb választás.

2011. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy jó személyi edzőt és tudod fizetni az a legjobb, de ha újra abbahagyod majd az egész addigi szenvedésed semmit sem fog érni. Ezért értelmezhetetlen, hogy mennyi ideig fog tartani, hogy elérd, mert utána sem lazsálhatsz.


A gázokról (nem gépelem be a fizkém könyvem ide vonatkozó részét elégedj meg a wikipédiával):

A gáz forma az anyag egy halmazállapota. Mint a folyadékok, a gázok is fluidumok: képesek áramlani és nem állnak ellent a deformációnak, habár van viszkozitásuk. A folyadékokkal ellentétben a gázok nem öltik fel az őket tartalmazó test formáját, hanem igyekszenek az általuk elfoglalt teret kitölteni. A gázokban meglévő kinetikus energia a második legnagyobb a halmazállapotok között (a plazma után). Ezen magasabb kinetikus energiaszint miatt a gázok atomjai és molekulái visszapattannak az őket tároló anyag felületéről, és egymásról. Ez a folyamat a kinetikus energia növelésével erősödik. Elterjedt tévhit, hogy a gázok nyomását a gázmolekulák egymásnak ütközésével magyarázzák, de valójában csupán véletlenszerű sebességük elegendő a nyomás értékének meghatározásához. A kölcsönös ütközések csupán a Maxwell-Boltzmann eloszlás megalapozásához voltak fontosak.

A „gáz” szó valószínűleg egy flamand kémikustól ered, a káosz görög szó flamand kiejtését írta így le.


Ezt a definíciót nem tartozik bele a 18 évesen elkezdett balett

2011. aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaj nem fontolok meg minden egyes leírt szót 100szor. Csak gyorsan írom ami az eszembe van hogy el ne felejtsem:D úgy értettem, hogy 18 évesen nem valami jó ötlet elkezdeni mert egészen kisgyerekkorban szokás kezdeni. Szívesen megtanulnám főleg mert hajlékony szeretnék lenni és imádok táncolni, testtartásomon is javítana mert az sem a legjobb.

És mi van akkor ha járok személyi edzésre mondjuk 3 hónapig aztán magamtól csinálom a gyakorlatokat mellé járok úszni,futni. Akkor nem vesztek az elért eredményekből ugye?

2011. aug. 2. 15:19
 7/12 anonim ***** válasza:

rendet kéne gereblyézni a fejedben. mit értesz személyi edzés alatt?


személyi edzés: egy szakképzett edző foglalkozik veled, egyénre szabott edzéstervet ír, a fizikai állapotod, stb figyelembevételével, majd elvégzed a melót, és amikor újra találkoztok, akkor újra felmér, korrigál, javít, új edzéstervet ír a köv. találkozóig. itt a szarértelemért fizetsz, 6-8 ezret óránként.


Edzéskövetés: amikor az edző végig melletted van, és mondja mit csinálj, számolja a szériákat, stb. itt az idejét fizeted meg. 2-3 ezer óránként.

2011. aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó hogy arra gondoltam, hogy mellettem van. Írtam is hogy edzőteremben személyi edzés. Segít nekem figyel, ösztönöz!
2011. aug. 2. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:
az nem személyi edzés, csak edzéskövetés.
2011. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az lenne az edzés követés ha én önfejűen csinálnám a feladatokat úgy hogy ő nem szólna bele, csak akkor ha hibásan végzem:S nem igaz hogy nem érted a személyi edzés az amikor ő mondja mit csináljak de közben ott áll mellettem és figyel. Ez nem edzés követés. A követés az lenne ha mondanám "figyelj én futok te meg köves"xD ő mond érted mindent és figyel is mert annak semmi értelme , hogy ő feladja házinak hogy otthon guggoljak majd másnap megkérdezi na megcsináltad? adok másikat.. ezt magamtól is meg tudnám csinálni miért fizetnék akkor? Az kell hogy mondja és figyelje táplálkozási tanácsadás minden együtt az a személyi edző..
2011. aug. 3. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!