Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Edzőteremben beszólt egy...

Edzőteremben beszólt egy pali, visszaszóltam és most szórakozik (zuhanyzóban nyitogatja az ajtót rám). Mit tehetek vele? 33 Nő

Figyelt kérdés

Az ajtóban kulcs nincs.

Velem egyidős, tesztoszteron túltengésben szenved. Előtte fél órával még normálisan beszélgettünk, aztán ez lett...

Egyedül vagyok nő a teremben, és negyed akkora mint a pali, a pultoscsaj rászólt de hiába. Ez lehet nála a cucctól esetleg, vagy simán paraszt, vagy csak meg akarta mutatni ki a jani? Mit kezdjek vele? Megáll mellettem, felszívja magát és erősködik és úgy vergődik mintha egy férfivel tenné.


2011. jún. 10. 14:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az kellett volna hogy még a zuhany alá is bejöjjön! Nem érdekelt volna h nem a súlycsoportom!! Edzőteremváltásra nem gondoltam még mert amúgy a társaság egész jó, ezt a kutyát leszámítva. Reggel akartam menni holnap mikor az is ott van, de az edzőtársam csak délután ér rá, nem tudom, talán inkább egyedül kellene ezt lerendeznem a marhával délelőtt?
2011. jún. 11. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!