Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 45 perc edzőteremben ér valamit?

45 perc edzőteremben ér valamit?

Figyelt kérdés
Diétázok, és naponta kb. 70-80 percet edzek, de ma egyszerűen semmi kedvem nem volt hozzá. Azért lementem, 15 perc bemelegítés biciklivel, majd 30 perc súlyzózás. Ér ez valamit? Vagy ilyenkor, ha nem érzem jól magam, le se menjek ennyiért?
2011. aug. 12. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja ér,mozogtál!
2011. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, ha nem kell drága pénzen napijegyet venned, akkor menj. Ez pont 45 perccel több, mint a semmi! :)
2011. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Havi bérletem van, ez így ugye belefér.
2011. aug. 12. 22:28
 4/5 anonim válasza:
A hangsúly a mozgáson van. Akármennyi időre is mész le mindenképpen hasznodra válik. Ha csak kondiban akarod tartani magad ez így tökéletes, ha később komolyabb változást akarsz elérni ahhoz szerintem rendszerezett időbeosztás kell.
2011. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 thewhiteman válasza:
nem időre edzünk!!!bár nekem mindig 3/4-ed max 1 óra az edzés,mert nem pofázni megyek a terembe!
2011. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!