Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki szokott bulizni, megmagyar...

Aki szokott bulizni, megmagyarázná?

Figyelt kérdés

Miért nem zavar egyeseket, hogy mások aludnának? Laktam bérházban, ahol minden pisszenés hallatszik éjszaka, és mikor 2-kor már nem bírtam és kiszóltam, minősíthetetlenül elküldtek a bulizók.

Most kertes házban, egy hegyoldalban lakom, és az alsó utcából üvöltő zene szól. Tutira van itt az oldalon is bulizós típus. Magyarázza már meg, miért fontosabb az ő bulija, mint mások pihenése, és miért elfogadható, hogy aki nem akar bulizni, azt mindennek el lehet mondani?


2011. jún. 10. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én mindig tekintettel voltam a szomszédokra, mikor az egyetemi évek alatt buliztunk. Simán megoldottuk, hogy este 7-8 körül elkezdtük valamelyikünk lakásán/albérletén az ivászatot közepes hangerejű zene mellett és este 11-kor szépen leléptünk valamelyik nyilvános szórakozóhelyre bulizni. Soha nem is volt probléma.
2011. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a kóterben volt probléma, még a portás is feljött. Emlékszem, akkor is hosszú hétvége volt, alig voltunk nyolcan az egész épületben, és mind a nyolcan ugyanabban a szobában iddogáltunk, és nótáztunk. Aztán olyan 11 felé feljött a portás, hogy mostmár legyünk csendben, mert a többiek nem tudnak aludni. Megjegyzem, hogy nem voltak többiek.
2011. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Aki be van rúgva azt nem érdekli hogy más mit szeretne, nyilván aki bulizós az soha nincs olyan helyzetben hogy otthon van és pihenne miközben mások buliznak.


A füldugó nem jó megoldás, hogy kelsz fel hétköznap reggel az ébresztőórára ha dolgozni kell menned?

Ma nem kell menni dolgozni de azért mindenkinek jár a nyugalom.

Szerintem rájuk kellett volna hívnod a rendőröket ha nem hagyták abba a hangoskodást.

2011. jún. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

>> Hm, látom, jobbára tényleg bulizósok válaszoltak.


Én nem szoktam bulizni. Szomszédaim gyakran buliznak hajnali 3-4-ig, engem nem zavar. Ha álmos vagyok, akkor lefekszem és alszom, ha nem megy, akkor jön a füldugó. Jobb, mint összeszólalkozni az egyébként normális szomszédokkal. Az igazság mindig a kettő között szokott lenni, de úgy látom, Te semmit sem vagy hajlandó tenni a veleszületett békétlenséged ellen.

2011. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
jo lehet hogy ok nincsenek tekintettel ratok..de ti se rajuk! amugy az erosebb kutya baszik!attol meg hogy kiszolsz a szanalmas ablakodbol ugyanaz a senki maradsz.ha lennel valaki es kimennel.kuss lenne.
2011. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
menj le partyzz te is :DDD
2011. jún. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Tarts Te is bulit! Hátha rájössz hogy miért sz*rja le mindenki hogy a másik aludna ;)

És lehet hogy jót tenne, ha nem lennél ilyen földhöz ragadott :)

2011. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ragadott? Van, mikor az ember bulizik és van, amikor alszik. Ha nem alszom ki magam, gond van. Ha bulizom, úgy csinálom, mást ne zavarjak. Kiscica.
2011. jún. 29. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!