Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tudom hogy nemrég tettek fel...

Tudom hogy nemrég tettek fel itt hasonló kérdést, de szeretnék címert készíttetni magamnak. Akkor én most sznob vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy vállalkozóként látványterveket szeretnék majd csinálni, a címer logó is lenne.
2011. júl. 21. 11:01
 2/9 napietus ***** válasza:
100%
a logó nem sznob dolog, a brand része.
2011. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem sznob vagy és ezt te is tudod. Viszont a szobsággal nincs semmi baj, szinesíti az embereket.:)
2011. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, hogy családfakutatás céljából deríted-e ki, mi volt a felmenőid címere (ha volt nekik), szóval érdekel a dolog, de nem akarsz dicsekedni vele, vagy csak szimplán verni akarod a nyálad, pénzt nem kímélve.


Az embert a viselkedése minősíti elsősorban!

2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a logó készítés meg szerintem alap egy cég reklámozásánál, másképpen hogyan jegyzik meg a szolgáltatásodat?
2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, kik az őseim, az egyik Mária Terézia idejében volt a jászok kapitánya, földeket is kapott (egy részét visszakaptuk a rendszerváltás után) de nem tudok róla, hogy címert is kapott volna. Terveztetni akarok egyet nem a nem létezőt keresni.
2011. júl. 21. 14:51
 7/9 napietus ***** válasza:
100%
akkor pedig biztos, hogy volt címer.
2011. júl. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hol tudnék ennek utána nézni? A családban keresni felesleges, a ruszkik ittjártakor minden hasonló emlék elveszett. Levéltár, vagy valami hasonló?
2011. júl. 21. 15:01
 9/9 napietus ***** válasza:
100%
igen, levéltár, püspöki levéltár pl. de a nagyszüleidet nyilván ismeredd, a dédszüleid adatait a plébánián megtalálod, ezen a nyomon érdemes elindulni.
2011. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!