Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mas parja is gusztustalankodik?

Mas parja is gusztustalankodik?

Figyelt kérdés
Parom miutan a nemiszervet vakarja,folyton "elfelejt" kezet mosni es ugy fogdossa a 10 honapos kislanyunkat,a jetakit,vagy eppen a cumijat. Multkor is raszoltam,hogy mosson kezet,mielott a gyerekhez vagy a cuccaihoz nyul,aztan siettem vissza a konyhaba,hogy le ne egjen a kaja..mikor visszamentem,lattam,hogy itatja a babat es megkerdeztem mosott-e kezet? Erre rohogve kozli,hogy:-jaaaa..elfelejtette. Mar nem egyszer osszevesztunk ez miatt.
2011. júl. 27. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nálunk detto :-((
2011. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

azt hiszem ez egy újabb pasi betegség...

Nálunk cigizés után se mossa meg a kezét sajnos...

Á, férfiak.

2011. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kérdés a szokások,etikett kategóriába illett volna.:)))

Gondolom a gyerek előtt is csinálta,akkor hogyhogy nem zavart?Pedig ugyanúgy hozzányúlt a te evőeszközeidhez,tányérjaidhoz,egyéb cuccaidhoz,csak az zavar,ha a gyerek cuccaihoz nyúl, ha a tiédhez az nem gond?Az is gusztustalan.Amúgy kérdésre válaszolva,nem.

2011. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nálatok is????????

Mondjuk engem inkább az zavar,amikor idegenek nyilvános helyen,vááááááááááááá........

2011. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert sosem látom a páromat, hogy a nemi szervét vakargatná. Ő viszont dohányos, de notórius kézmosó, és sosem cigizik a kislány közelében.
2011. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
5%
Ez elég durva azért! Az én férjem mindig megmossa a kezét, ha bejön az udvarról, cigizés után, wc után meg ez természetes. De ő pl. minden pelenkázás után megmossa a kezét! Néha már én érzem magam rosszul, mert én nem szoktam tisztába tétel után kezet mosni. :)
2011. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor ugy fogalmazok,ha mar az en cuccaimmal ezt csinalja,legalabb a gyerekevel ne! Nem akarok nagyon belemenni,de nekem talan tobb kozom van a parom nemiszervehez,mint a lanyunknak. :)
2011. júl. 27. 14:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát alapvetően más, ha egy felnőtt cuccait fogdossa koszos kézzel, vagy egy kibaba cuccait. Én csak 1x láttam ilyet a férjemtől, utána meg akarta nézni, nem hűlt-e ki a gyerek fürdővize :) elküldtem kezet mosni.
2011. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem csinálja ezt! Undorító és egészségtelen!!
2011. júl. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igaz,jogos!

Csúnya gonosz anyukája nem tanította meg?Hát a leszoktatás nem hiszem,hogy ennyi idősen menne:))Törődj bele,sajnos ez van,azt mégsem mondhatod,hogy ne menjen a gyerek közelébe.

Amúgy ez mi:jetaki???

2011. júl. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!