Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mas parja is gusztustalankodik?

Mas parja is gusztustalankodik?

Figyelt kérdés
Parom miutan a nemiszervet vakarja,folyton "elfelejt" kezet mosni es ugy fogdossa a 10 honapos kislanyunkat,a jetakit,vagy eppen a cumijat. Multkor is raszoltam,hogy mosson kezet,mielott a gyerekhez vagy a cuccaihoz nyul,aztan siettem vissza a konyhaba,hogy le ne egjen a kaja..mikor visszamentem,lattam,hogy itatja a babat es megkerdeztem mosott-e kezet? Erre rohogve kozli,hogy:-jaaaa..elfelejtette. Mar nem egyszer osszevesztunk ez miatt.
2011. júl. 27. 13:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

hupsz..jatekait akart lenni :D

most tanulok japanul :D

2011. júl. 27. 14:10
 12/15 anonim ***** válasza:
Az ékezetek hiányából arra következtettem,külföldről írsz,azt hittem kint hívnak valami babacuccot jetakinak :P
2011. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kulfoldrol irok,de magyar szavakat probalok hasznalni! :P
2011. júl. 27. 14:25
 14/15 anonim ***** válasza:
Engem eloszor is az zavarna hogy mi az istennek vakarja a t.keit.
2011. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%

Hmmmm. A kérdésedből rögtön látszik, hogy törődsz a kislányoddal, mert félted. Viszont a férfi ölben nem lakik semmilyen baktérium, ami káros lehet egy kisgyermekre. Ellenkezőleg: ha egy babát burokban nevelnek fel (pl.: minden homokozás, földön játszás után kézmosás), akkor sokkal nagyobb az immunhiányos megbetegedések, allergiák kialakulásának esélye. Ezt csak kiegészítésnek mondtam, mert ismétlem, a férfi ölben ilyen nem lakik, feltéve, ha nincs valamilyen STD-je, de felteszem tudnád, ha gonorrhoeás vagy hasonló lenne. Ellenkező esetben nincs mitől tartanotok.


Mind nőnek lehet, hogy neked ez gusztustalan, de egy embernek el kell fogadnia, hogy nem feltétlen gusztustalan dolog az, amit annak gondol. Pl.: valaki undorodik a bogaraktól, pedig ugyan olyan élőlények, mint mi. Ugyanolyan szénalapú életformák ;) Viszont a férjednek is látnia kellene, hogy téged ez irritál, így se neked nem kellene veszekedned vele (mert mint fent kifejtettem se biológiai se etikai okod nincs rá, hisz ez csak a te saját undorod), se neki nem kellene mindenáron ezt folytatnia, ha látja, hogy téged ez irritál. Egy közös megoldást kellene találnotok és a kézmosás az tökéletesen alkalmas lenne rá. Remélem sikerül erre eljutnia a férjednek :)


És még egyszer, ha egy-két falat a parkettáról a szájába kerül vagy kutyasimogatás után bekapja a kis ujját, ne essetek pánikba. A kisgyermekek immunrendszerének szüksége van kb.: 1 kg koszra, hogy megfelelő antitestekkel tudjon már felelni a korai fertőzésekre is.


Béke veletek :)! السلام عليكم

2011. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!