Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a "bökés" funkciója Faceboo...

Mi a "bökés" funkciója Facebookon?

Figyelt kérdés
mármint,nem a hivatalost leírást kérem,mert azt én is megtaláltam,hanem arra vagyok kiváncsi,hogy ezt általában mire használják?
2011. júl. 29. 13:39
 1/5 A kérdező kommentje:

engem egy fiú bökdös mindig,de én is visszabököm,de nem tudom,hogy ez most "felhívás a "tangóra""?:D

én is fiú vagyok amúgy.

2011. júl. 29. 13:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak, úgy bökdösi az ember a másikat. Célja a figyelemfelkeltés. Nem kell szexuális beállítottságúnak lennie. Mi lányok is szoktuk egymást bökdösni, hogy tudjuk, él-e még a másik, ha éppen nem is beszélünk minden nap. Persze olyanok is vannak, akik kizárólag a tangózás miatt böködnek. Ezt neked kell kiszúrnöd, hogy ki mit akar a bökdöséssel.
2011. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

bökésből--->lájk lesz--->lájkból hozzászólás--->hozzászólásból ismerkedés--->ismerkedésből chat--->chatből msn--->msnből smsezés--->smsezésből találkozás--->találkozásból puszi--->pusziból csókolózás--->csókolózásból ölelkezés--->ölelkezésből szeretkezés--->szeretkezésből sex--->sexből szerelem!!


:D:D:D:D:D:DDD

2011. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Veky ***** válasza:
61%

Szexből nem biztos, hogy szerelem lesz! :D


Ha újra megbök, akkor utasítsd el és nem fog többet!

2011. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális felhasználóknál az, hogy felkeltsd a másik ember figyelmét. Olyan, mint amikor a valóságban bököd meg a haverod vállát, hogy "Figyelj már!"
2011. júl. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!