Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azt honnan tudhatom ha valaki...

Azt honnan tudhatom ha valaki nem akar velem beszélni, akivel én beszélni próbálok? Mi utal arra, pl. facebookon vagy msn-en?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 14:13
 1/3 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem foglalkozik veled, nem szól hozzád, nem válaszol, vagy megmondja egyenesen, hogy hagyd lógva.
2011. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 egycsajasokközül^^ válasza:
Háth....nekem msn-em nincs,szóval csak a FB-ről tom elmondani ezt az egészet.Megnyitod a chat ablakot.Írsz neki vmit,és utána ha ír kiírja,hogy XY is tiping...vagy YX ír,vagy egy kis beszélő buborékot(amik képregényekbe szoktak lenni!)mutat.Ha nem ír,akkor meg egyiket sem hozza ki,semmit nem ír ki,egyszóval az illető nem ad semmilyen életjelet ;) Amúgy fészen még néha olyan is előfordul,hogy azért nem szól hozzád,mert nincs is a valóságban fent,csak a chat kijelzi.Most már érted?Remélem tudtam legalább egy pirinyót is segíteni^^
2011. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy hogyan válaszol az illető. Ha a kommunikáció egyoldalú (azaz csak te kérdezel, te hozol fel témákat, ő pedig csak válaszol), abból tudhatod, hogy nem sok kedve van veled beszélgetni. A másik dolog: tartsd észben, hogy ő hányszor ír rád és te hányszor őrá. Ha minden esetben te írsz rá, te kezdeményezed a beszélgetést, az is nyilvánvaló jele annak, hogy nincs kedve veled beszélni.
2011. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!