Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A túlzott beképzeltség lehet...

A túlzott beképzeltség lehet egyenlő a rasszizmus súlyosságával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert kell 2 dolgot feltetlenul osszehasonlitani? Egyik sem jo dolog. A rasszizmus specifikusabb annal, hogy valakinek nagy az egoja.
2011. júl. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a marhaság?


Vegyük a beképzeltség legtökéletesebb mintapéldáját: Egy tizenéves, plázába járó, 50 tonna sminket magán cipelő jajj kivagyok-mivagyok típusú misspicsät. Szerinted egy ilyennek mi köze a rasszizmushoz?

2011. júl. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán igen. Ismerek olyan roma emberkéket, akik rasszank tekintik önmaguk, és megkülönböztetik maguk tőlem, vagy másoktól, akik látszólag sehová sem tartozunk, csak élünk, szenvedgetünk. Nagyon beképzeltnek tűnnek sokszor. Pl. az arcunkba másznak, azt mondják, nekik mindent lehet, feljelentenek, beszólogatnak. Van összefüggés?
2011. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem a fiatalokra gondoltam hanem egy érett felnőttre. és nem a kettő jelentését hasonlitottam össze hanem a kettő súlyosságát ( de ezt leirtam a kérdésben is )
2011. aug. 1. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!