Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kémkedik utána a szomszédom,...

Kémkedik utána a szomszédom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem rég költözött ide kb 1 éve.

És mindig ilyen gyanúsan viselkedik. Mármint nem úgy, hogy rakétákat szerel a fészerben, hanem sosem látom az utcán.

Mindig jön a kocsijával, sosem száll ki, megvárja még kinyílik a kapu, beáll, megvárja még becsukódik, hátra gurul a ház mögé, és ott megy be.

Amikor elmegy, ugyan ez van, kinyitja a kaput, kiáll, megvárja, még becsukódik, és elmegy. Akkor még sosem láttam, hogy kijött volna a postásnak.

Amikor haza jövök, látom, hogy figyel az ablakból, amikor észre veszi, hogy észre vettem, gyorsan ellép onnan.

Amikor valamit csinálok a kertben, akkor is feltűnt, hogy figyelt a házból.

Még sosem beszélt velem, sosem köszönt, volt, hogy köszöntem, és rám nézett, és bement.

Olyan kerítést csinált, meg kaput, hogy 2,5 méter magas, és sehol nem lehet belátni hozzá. A redőnyt is résnyire engedi le, és ott szokott kémlelni.

Nem értem, nem vagyok se híres, se politikus, se törvénysértő, se semmi ilyesmi. És mindig feltűnik, hogy kémkedik utánam.

Most mit csináljak?


2011. aug. 21. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
hallottam már iylen emberekről ..szerintem körözi a rendőrség
2011. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak paranoid személyiségzavara van.
2011. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nézd meg a zsaruk honlapját hátha körözik.
2011. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak rossz tapasztalataim vannak a szomszedaimmal szoval meg tudom erteni a figura viselkedeset. En is kerulon oket...
2011. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyszer mikor legközelebb észreveszed hogy kukkolj,kopogj át hozzá és bár nem valószinű,de ha mégis ajtót nyitna,kérdezd meg hogy miért kukkol?!

vagy csak hívd fel ...

bár lehet hogy inkább a közelébe se kéne menned,az ilyen embereknek általába vannak ilyen kis titkaik,pl lehet hogy meg akar erőszakolni :S

2011. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg téged érdekel ő, és nem fordítva.
2011. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!