Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha a fölső szomszéd...

Mit tegyek ha a fölső szomszédom állandóan üvölteti a zenét? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Romák laknak felettünk és állandóan üvölt nálluk a zene ami nagyon zavaró,mert 5 hónapos a kisfiam és zavarja az alvásban.Amikor felmentünk szólni közölték hogy nekik ez a kultúrájuk és eddi senki sem szólt nekik.Hozzá teszem hogy a pasi börötön viselt az a fajta aki előbb üt aztán kérdez.Tudnátok segíteni??
2010. ápr. 6. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék...Fölöttünk meg Jimmy megy állandóan...Nagyon rossz...Mi is szóltunk de semmi nem változott...Én most azon gondolkodom,hogy összefogok a szomszédokkal és rendőrt hívunk rá...
2010. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hallod ez ellen semmit nem lehet tenni. Ha éjszaka is megy a műsor akkor lehet bejelentést tenni, a kérdés hogy érdemes e.
2010. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam rejta hogy összefigunk a szomszédokkal,de mindenki fél tőllük.Pont ezért nem mertek szólni,pedig őket is zavarja.
2010. ápr. 6. 15:40
 4/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk meg az a baj,hogy hiányzik az összefogás.Szerintem mindenki igyekszik elviselni.Csak nálam már betelt a pohár.

Egyébként én is kezdem azt gondolni,hogy egy megoldás van...a költözés.

2010. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi önkormányzati lakásban lakunk.Mikor bementünk szólni közölték hogy vigyek tanukat.De senki sem mert tanúskodni.Mi költözni nem szeretnénk,mert nagyon olcsó és amúgy klassz lakás.Eleinte úgy voltam hogy nem érdekel.De már az én türelmem is elfogyott...
2010. ápr. 6. 15:56
 6/14 bp1985 ***** válasza:
Rendőrséget akkor hívod, amikor éjjel szól. Kimennek. Elsőre csak szólnak, utána büntetnek. Amennyiben kéred, elvileg kaphatsz védelmet, mivel veszélyesnek nyílvánítják a cigányokat.
2010. ápr. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az összefogás jó ötlet. Ha véditek egymást, senkinek nincs félnivalója.


Ha pont felettetek lakik, keresd meg a vezetékeket, ami az áramellátásukat biztosítja, és véletlenül vágd el.

2010. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Most mindenféle politikai felhangtól mentesen, de végső soron fordulhatsz a Magyar Gárdához is...
2010. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ezen az összefogás sem segít. azt hisztiek majd a rendőrség azzal fog foglalkozni, hogy pár cigány bömbölteti a zenét? mikor azokkal sem bírnak, akikkel tényleg gond van. nemhogy védelem...

az a baj, ha az ember pattog, akkor ezek keresztbe tesznek. mások sem fognak megszólalni az ügyben. sajnos ezekben az esetekben túl nagy a család. kinek hiányzik fenyegetés...

2010. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor lakást vettünk, ezért volt első dolgunk, hogy megnézzük, nem lakik-e cigány a házban (jó tudom, hogy nem szép dolog, meg rasszista meg stb. de a franc se akar mellettük élni) ... remélem nem is fog ideköltözni soha :S Cigánnyal nem tudom mit lehet csinálni, azoknak nincsenek emberi normáik. A Magyar Gárda jó ötlet. Lehet, hogy elég lenne, ha 10-20 markosabb gárdista legény kérné meg őket, hogy kussoljanak, és magyaráznák meg nekik, hogy a kultúra nem azt jelenti, hogy zavarják a szomszédokat, meg bömböltetik a zenét, hanem azt, hogy pl. fest egy képet vagy ír egy verset vagy ha egyikre sem képes, akkor esetleg elkötteti magát.
2010. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!