Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Au pairként illene ajándékot...

Au pairként illene ajándékot vinni a fogadó családnak?

Figyelt kérdés

Egy üveg Tokajira gondoltam, plusz az anyukának valami angol nyelvű vagy szakács könyvet magyar ételekkel, vagy Magyarország nevezetességeiről. ez jó?

a gyerekeknek pedig nem tudom mit lehetne, mivel az egyik még csak pár hónapos, és a másik is még épp hogy csak másfél éves.

valami ötlet?


2011. aug. 28. 18:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a "nagy" az kap egy kis plüsst, a picike meg babatakarót (mivel még a plüssel nem tudna mit kezdeni) ez jó ?
2011. aug. 31. 15:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon jó:) örülni fognak neki!:)
2011. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia! Megérkeztél már? Merre vagy pontosan? Én szeptember végén megyek Londonba! :)
2011. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

szia. igen, és örültek az ajándékoknak :)

nagyon jó családot fogtam ki, jobbat nem is kívánhatnék, bár a kisebb gyerekkel néha nem tudok mit kezdeni még :)

London északi részén (Barnet)

Te merre leszel ?

2011. szept. 12. 15:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Claphamben (London, 2-es zóna) :)
2011. szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!