Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi volt az eddigi legrosszabb...

Mi volt az eddigi legrosszabb ajándék, amit kaptál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 18:24
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Volt egy nagyon pénzes lány osztálytársam ( mindig behozta a drága cuccait a suliba és ott kérkedett velük), úgy hozta a sors, hogy engem húzott mikulásra, persze gyerekek voltunk mindenki elkotyogta, hogy kit húzott, örültem is, hogy tuti valami szépet kapok tőle. Akkoriban nem vetett fel minket a pénz, de akit én húztam, neki természetesen édesanyám megvette azt az ésszerű mennyiséget ,aminek egy gyerek örül, szépen becsomagoltuk szeretettel, és már nagyon vártam az ajándékozást.

Én a lánytól, aki húzott, egy darab mini mikulás csokit (kb. 5 cm magas)kaptam, aminek a csomagolása hiányos volt. Attól a csajtól ,akit láthatóan felvetett a pénz. Gyerekként akkor szörnyű érzés volt. A többi ajándékozáskor már nem voltam ennyire szerencsétlen, de ez megmaradt .

2018. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nagy doboz cigarettát kaptam, pedig nem is dohányzok. XD
2021. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11 éves koromban indultak be a hormonjaim, kezdtem izzadni ugyebár. Erre karácsonyra kaptam 2 hónaljstiftet meg egy téli jelenetes hógömböt azzal a megjegyzéssel hogy büdösödik a hónaljam, használjam.
2023. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!