Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretik a Lada-t...

Miért szeretik a Lada-t ennyire a magyarok?

Figyelt kérdés

Volt például 1 BMW vs Lada szavazás és a régi rozzant lada több szavazatot kapott,mint az új 7-es BMW -.-"


miért vannak a magyarok odáig a Ladáért??


2011. szept. 25. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a Lada már százezreknek bizonyított, abban fogantak, abban nőttek fel. Új 7-es BMW-je meg soha nem lesz egyetlen becsületes embernek sem.
2011. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem a 7-es BMW a példa hanem pl egy új Swift vagy új VW Polo


Ezek megfizethető és hihetetlenül jó autók, a Suzuki még hazai autó is félig-meddig....mégse áradoznak ennyire mint a Ladáról..

2011. szept. 25. 09:48
 3/12 dirtboy ***** válasza:
100%

azért mert a többiben nincs semmi buli,az csak arra jó hogy elvisz A-ból B-be, másra nem.

a ladáról viszont lehet beszélni mert nem egy unalmas kocsi,hátsókerekes télen és nyáron is nagyon jól el lehet vele szórakozni az utakon,vagy határban is.olcsón lehet tuningolni és könnyebb javítani is ha valami nem jó nem kell egyből szervizbe szaladgálni.


szóval a polo típusú kocsik: unalom,bevásárlás,menet közben rádió hallgatás meg ilyenek jutnak róla az embereknek az eszébe róla


lada: buli,csapatás,drift,tuningolás,benzinszag,ralizás,király váltóhang,kemény masszív futómű stb.jut róla az emberek eszébe ha rá gondol

2011. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen jó a lada mert még nagyon régen 20-30 évvel ez előtt szinte csak ilyen autója volt mindenkinek az országunkban. És nagyon könnyű javítani egy átlag ember is simán megtud rajta sok dolgot csinálni otthon a kertben vagy a garázsban, az a kocsi strapabíró mindent kibír. Nekem ez volt az első autóm amit nagy apám adott nekem hihetetlenül tudott menni azon gyakoroltam a kukoricásban még amikor nem voltak meg a papírjaim.

Azon az autón kedvemre barkácsolhattam sok mindent alakítottam át rajta a műszerfal világítást is lecseréltem hangulatosabbra, akkor egy jó kis Hi-Fivel is feldobtam a kocsit, rendbe raktam a belsejét 3,5 évig használtam. És sok más egyéb autó bontott elemét építettem bele, főleg a műszerfal részéhez amit egy jó barátommal aki épp autószerelőnek tanult azon gyakoroltunk új műszerfal egy opelastráét kapta meg. Valamint elektromos ablakemelőket szereltem bele, és egy olcsón kibontott riasztó berendezést plusz kapott egy jó kis festést rá. Sok pénzt költöttem rá így hobbi szinten de imádtam az autót. Tudnék még róla írni de nem akarok fárasztani senkit ezzel.

Szóval jó kis autó a lada kezdőknek ez tökéletes.

2011. szept. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy Ladát egy BMW árának 1%-áért megveszel, és ha baja van, egy machetével és egy csomag befőttes gumival megjavítod. Legrosszabb esetben akármelyik bontóból szinte ingyen hozzád vágnak bármilyen alkatrészt.


Szerintem is túlzott kicsit a Lada imádat, de hobbiautónak én is egy Nivát vennék.

2011. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Te Isten báránya, azért mert a netre az emberek 99%-a szórakozni jár, és sokkal nagyobb poén a Ladára szavazni, mint az új BMW-re, nem kell itt semmilyen mély okot keresni, a szavazók nagy részének nem volt és nem is lesz sem új BMW-je sem Ladája.
2011. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2011. szept. 25. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Azért, mert akinek egy Ladánál vagy Trabantnál jobb autója van, akkor az nálunk egy újgazdag k*csög, és biztosan a szülei nyakán élősködő parazita, akik mindent megadnak nekik. És ezt sikerül abból levonni, hogy van egy jó autója.

Magyarországon szokás irigykedni, ujjal mutogatni másokra, és utálni azt, akinek egy kicsit több pénze, vagy jobb lehetőségei voltak akár itthon, akár külföldön, és nem ragadt le egy gyári munkánál. Ezt a tudást pedig kamatoztatta, és megtehette hogy vett egy jobb autót.


De ugyanez van például ma az okostelefonokkal. Akiknek csúcskategóriás mobiljuk van, sznob k*csögök, akiknek pedig a régi Nokia 3110-es van, azok pedig istenkirályok.

2011. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem lenne szabad kérdéssel válaszolni, de:

Miért szeretik ennyire a VW Bogarat világszerte?

2011. szept. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

mert "aranyos" autó:)


de a Lada télleg csak driftre és rallyra való,jó autónak nem mondanám

2011. okt. 1. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!