Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretik a Lada-t...

Miért szeretik a Lada-t ennyire a magyarok?

Figyelt kérdés

Volt például 1 BMW vs Lada szavazás és a régi rozzant lada több szavazatot kapott,mint az új 7-es BMW -.-"


miért vannak a magyarok odáig a Ladáért??


2011. szept. 25. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó autó...??Kis odafigyeléssel,gondoskodással 40 évig autó!!Ha hozzáértő kezekben van,ezredannyira sem betegágy,mint a többi gép,s akárcsak a legtöbb orosz masina,a Ladát is úgy tervezték,hogy még két világháborút kibírjon...Piszok erős futó,csak a motorjában van bő 200 kg,télen-nyáron,szó szerint tűzön-vízen autó!És láss csodát,rallyban a mai napig Ő a király,a rally istene-nem egy rallyn tomboltam már a pálya szélén;ne tudd meg,mi van,mikor a VFTS-ek,egyéb kategóriájú Ladák jönnek...Hátsókerekes csoda,még egy széria Zsigulival is piszokul lehet autózni,nem még,ha egy kis,,pláne"van benne..!Ezek mind tények,szubjektív véleményként mondom a Ladaőrültek nevében:formára is gyönyörű...Elfogultságom jó alapot kapott,hidd el!(arról már nem szólok,hogy velük nőttem fel,és a Ladánál megbízhatóbb autó aligha akad;harminc év alatt soha nem hagytak ott sehol bennünket)
2011. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A Lada tényleg egy nagyon klassz, megbízható járgány, de hogy ezt szeretnénk a legjobban azért a rendszerváltás óta nagyon nem igaz. Azért a kocsik 95%-a nyugati manapság már kis hazánkban is, szóval nem tudom hol élsz vagy melyik korszakban ragadtál le. :D
2011. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!