Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit szólnának, ha ebben...

Mit szólnának, ha ebben mennék be suliba?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen csak elméleti kérdés, amúgy is lány vagyok, de azért kíváncsi vagyok :)


2011. okt. 8. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háát az a helyzet,hogy ha nincs nálad egy tartalék póló, akkor levetetni mégsem vetethetik le... szóval. :-)) Nem tudom, mert gyakorlatilag nem tilos mintás pólót viselni, ez is csak egy minta. Az, hogy erről valakinek egy férfi nemi szerv jut az eszébe, az csak az ő perverzitását sugallja, holott ez egy kucsmagomba (én ezt mondanám a tanárnak) :-)) Ja, hogy nekem is az jutott eszembe? Miért? Nem kucsmagomba? :OOO
2011. okt. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bitangbigtank ***** válasza:
100%
kötelezővé tenném!
2011. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Naggyon naaaagy :D tuti szétröhögném az agyam :D
2011. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint kik? Az osztálytársak, vagy az osztályfőnök?


Én már elég sok lánytól hallottam a "f@$zom kivan!" indulatos megjegyzést, ami vizuális elmémnek élég bizarr képet adott. :) Ennek ez megadná a valóságalapját.


Farsang, vagy Szilveszteri partin biztos vinné a pálmát.

2011. okt. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2011. okt. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!