Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A férfiak körében miért vált...

A férfiak körében miért vált általánosan elfogadottá a piszoár?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 12:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A jó téma vonzza a válaszolókat......:)
2011. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Abba sokkal könnyebb belepisálni.(célozni)
2011. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De az egyáltalán nem higiénikus, hogy utána nem törlik meg, nem is tudják megtörölni. Pár csepp mindig a nadrágban végezheti.
2011. okt. 10. 13:29
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lehetne megtörölni, csak épp lehúzni nem tudod a piszoárban. Arra ott a sima vécé vagy a mosdó mellé helyezett szemetes.
2011. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak annyival egészíteném ki a kérdést, hogy a piszoárok miért nincsenek külön, zárható fülkékben? Én csak emiatt nem használom őket.
2011. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó:


Én úgy szoktam, hogy elmegyek a legutolsóhoz ami általában fel mellett van és befordulok a fal felé. De mivel lusta vagyok nagyon sokszor az elsőhöz megyek oda és sosincs olyan, hogy jobbról-balról is "körbeálljanak" így arra fordulok picit amerről nincs senki. Bár nemhiszem, hogy a szerszámot bárki is megbámulná. Neki is olyan van :)

2011. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, nem mintha konkrétan a kukacomat szégyellném. :) Csak frusztrál a tudat, hogy láthat valaki (még ha nem is néz) és emiatt nem is tudom rendesen elvégezni.


De tényleg, a piszoárokat miért nem kerítik el? Így akarják csökkenteni a veszélyét, hogy valaki belekakkant?

2011. okt. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: erről jut eszembe egyik haverom sztorija.

A kilencvenes évek vadkeleti Moszkvájában látta egy szórakozóhelyen, hogy egy hölgy nem várta végig a budik előtt kígyózó sort, hanem odament egy piszoárhoz, és egy méretest belekakkantott mindenki szeme láttára. (Később kiderült, hogy a sorok azért haladtak olyan elképesztő lassan, mert szinte minden kabinban prostik dolgoztak.)

2011. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Teltház azért zavaró, mert minden 5-10. férfi homoszex. Így nem egyszer, amikor egymás mellett pisálunk, előfordult, hogy az illető kukkangat, és már egy perce végzett a hugyálással és már csak huzogatja, na az s gáz. Ezek ráadásul ronda 60-éves bajszos emberek. (Jujj, de válogatós vagyok :D...) Nemtől függetlenül zavaró, ha néznek.
2011. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

Ha leülök az angol wc-re, a makkom általában hozzáér a wc ülőke aljához amitől egyből az az érzésem, hogy abban a másodpercben 15 még fel sem fedezett betegséget kaptam el, továbbá ha nagyon kell pisilni és erősen nyomom, kispriccel, akármilyen hihetetlen, de megtörténik. Ez az ülő eset. Ha viszont állva próbálom akkor nagyon nehéz beletalálni, (2 méter vagyok, eléggé mélyen van a célpont)

Szóval én már eldöntötte, ha lesz egy saját házam majd, biztosan piszoár is lesz a fürdőben!

2011. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!