Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férjem meghívta a szomszédot...

Férjem meghívta a szomszédot vacsorára, tudatosan a kérésem ellenére pont aznapra mikor tudta, hogy anyukámékhoz utazom a picivel. Nem volt bunkóság tőle akkor vendéget hívni, ha én a felesége nem vagyunk otthon?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon rosszul esett, hogy nem vette figyelembe a kérésemet, hogy várjon vele mig visszajövök mert én is ott szeretnék lenni. Nekem úgy tűnt hogy azt ünnepli hogy kitettem a lábamat a házból.
2009. febr. 23. 20:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha a férjedet bunkózod akkor megértem, hogy megpróbál kihagyni egyes programokból. Ha esetleg olvassa ezt az oldalt akkor kis szerencsével magára ismer és válaszolni fog, ha meg nem akkor vele beszéld meg a családi gondokat mert itt senki sem tudja ki vagy Te és ki a férjed, hogy a kérdéseidre érdemben válaszolni is tudjon.
2009. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Vagy szerinted egyedül kéne bámulnia a falakat, amikor te nem vagy otthon?? Neki is járhat egy kis traccsparti a szomszéddal, jobb mintha a kocsmában inná hülyére magát.
2009. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg fogsz rám haragudni!

Szerintem a párod nagyon örül, hogy ezt az estét nem Veled tölti!

Szerintem Te egy kicsit terrorizálod a párodat!

2009. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
33%

A kérdés itt az hogy Te miért akarsz mindenáron ott lenni amikor a szomszéd nálatok vendégeskedik?

Féltékenységből,esetleg fordítva és éppen azért mert a szomszéd "bejön" neked,netalán azért mert nem bízol meg benne és félsz hogy lopna.....vagy csak simán érdekelne a téma amiről a pároddal beszélgetne?Ha ez utóbbiról van szó akkor érthető,de még így sem jogos a felháborodásod,hisz nyilván meg van rá az oka hogy miért épp így időzített.

Ha viszont bármely előző okból,akkor azért nem teljesen gömbölyű a dolog. :)

2009. febr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Annyit azért tudni kell, hogy én a 14 hónapos gyerekkel otthon vagyok egy csepp szabadidőm sincs, én is örültem volna a társaságnak és egy kis beszélgetésnek,és kértem halasszuk el 1 hét múlva a meghívást hogy én is beszélgethessek.Ennyi kikapcsolódás nekem is jár, miközben ő heti 4-5 alkalommal a hobbyjait űzi. Szerintem ez tisztelet kérdése is, hogy a párja kérését az ember figyelembe veszi.
2009. febr. 24. 08:35
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

át tud jönni az a szomszéd 2-szer is.

Szerintem kicsit szemrehányó a stílusod, lehet, hogy a férjed kicsit pihenni akart. Menj át te szomszédhoz, csak

úgy, fogd a gyereket és kopogj be! Nem kell ezt annyit tervezgetni. Hívj vendégeket! Különálló ember vag Te és a Férjed, nem kell úgy viselkedni, mintha sziámi ikrek lennétek!


De ha a szomszéd fiatal és csinos nő - hát akkor kettesben akart lenni vele?


Nem is értem, a szomszéd kikötötte, hogy csak egyszer jön át ebben a *életben, és ezt a férjed most kilőtte, vagy mi? Vagy hamut kellett volna szórnia a fejére, s zsákruhát húzni, míg nem vagy otthon?

Legjobb lennne a férjedet kérdezni. kedvesen.

2009. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés akkor is marad: a párját le szokta bunkózni az ember???
2009. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan rábízhatod a gyereket a párodra egy órára, s átmehetsz a szomszédba egy héten egyszer-kétszer.

Ha ordít, majd utánad hozza.


Egy ekkora gyereket nyugodtan az apjára hagyhatsz egy egész délutánra vagy estére is, és elmehetsz bulizni a csajokkal.

Hívhattok egy ismerőst, s vigyáz rá, míg ti elmentek 2-3 órára, kikapcsolódni. semmi baja nem lesz a kicsinek.

Nem kell mártíromságot vállalni. Légy az a kedves csaj, akibe beleszeretett!

Azért egy gyerek, nem is olyan pici baba, nem kell, hogy ennire lekössön! (nekem is van 3, attól szórakounk kettesben is)

2009. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem úgy tűnt hogy azt ünnepli hogy kitettem a lábamat a házból"

Lehet, hogy kérdésben a válasz. Gondolkodj el ezen, miben változtál meg? Mert ha jól gondolom, régebben azt ünnepelte, ha megjöttél, nem?

Vedd figyelmeztető jelnek: úgy élj, hogy veled lenni legyen ünnep, ne az ha egy kis lélegzethez jut az ember a távollétedben! Lazíts! Szoktál mosolyogni? Kis apró figyelmesség a párodnak, ha jön? Izgalmas vagy, érdekes? Van saját életed?

Már elég nagy a gyerek, lassan vissza kell hozni a nőiségedet az életedbe!

2009. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Mivel ti nem ismeritek, nem tudhatjátok hogy ezen kívül még hány hasonló húzása volt. Ő egy szabadságmániás amiből nem enged, neki a család nyűg, a gyerek is csak az enyém, az én életem változott meg, ő azt mondta a saját eddigi szokásain nem változat még a gyerek kedvéért sem, ez abban merül ki, hogy mindig csinál magának külön programot, csak otthon ne kelljen lenni.Aki megnősült és családot alapított igenis alkalmazkodjon a megváltozott körülményekhez és adja fel az eddigi sok szabadidőt kevesebbért. Nagymama meg messze van, szomszédra meg csak nem bízhatom mindig a kicsit.
2009. febr. 24. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!