Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Anyukák! Mért dobáljátok szét...

Anyukák! Mért dobáljátok szét gusztustalan módon a pelenkákat ahol ép vagytok?

Figyelt kérdés
nem nagyon értem hogy lehet valaki ilyen..parkolóba a ahol ép akarjátok oda teszitek..virágok közé..szerintetek azt senkinek nem kell majd össze szedni ?na meg a pasitok nem szol rátok hogy ugyan drágám nem oda kéne ?:S
2011. okt. 16. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem is találkoztam még ilyesmivel. Jó igénytelen helyen lakhatsz.
2011. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem, mert az egy isteni csodából hajnalfénynél megszületö szent manna :D

Bocsi, de a lényeg, hogy sokan úgy gondolják, hogy a gyerek a világon az elsö és vele kapcsolagban sokkal több dolog megengedhetö, mint úgy általában.

2011. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, te hol élsz, vagy merre járkálsz, de én még életemben egyetlen szétdobált pelenkát sem láttam!...
2011. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
pest..egy parkolóház !!
2011. okt. 16. 17:21
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Pestnek azért több kerülete van, gyanítom, hogy a Rákóczi tér és környéke lehet... Nyóóóócker?!... :-/
2011. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

én sem láttam még.

de használt gumit /nem autó/ azt viszont igen és azt nem a csajok hordják.

2011. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kertvárosi részen is láttam már. Sok olyan ember van sajnos, aki nem szereti hazavinni a szemetet. nem értem az okát. nem útközben született a gyerek, fel lehetne készülve simítózáras zacsival az útra, hogy el tudja tenní míg nem talál kukát.
2011. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
napi 3-4 szedek össze .ritka gusztustalan !! ( takaritó vagyok )
2011. okt. 16. 17:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd le ha egyszer meglátod. fel lehet jelenteni ilyenért. meg úgy alapból lehordani sárgaföldig. szomorú azért, hogy ilyen emberek vannak
2011. okt. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
de ebe aza a durva hogy ienek lesz gyerek és majd azt is ere tanítja ?:S
2011. okt. 16. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!