Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Osztálytalálkozóra illetlenség...

Osztálytalálkozóra illetlenség barátnőmet is elvinni?

Figyelt kérdés
Hisz az osztálytalálkozó az osztályról szól, barátnőmet pedig általános után ismertem meg és köze sincs az osztályunkhoz. Én kilencedikes vagyok, ő még általános. Csak szeretném elvinni bemutatni a barátaimnak, meg persze gyönyörű is:$
2011. nov. 2. 12:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
ha discóba mentek nem
2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Vidd nygodtan.
2011. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amikor volt osztálytalálkozóm többen is vitték a párjukat és hát nem volt a legjobb mert ameddig mi elvoltunk mesélgettük egymásoknak a történeteinket meg a régi élményeinkkel is eszmecserét folytattunk addig ők ott halálra unták magukat. Én nem vinném el.
2011. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Osztálytalálkozóra én csak akkor vinném el, ha a szervezők eleve úgy hirdetik, hogy jöhetnek partnerek is. Ha csak az osztályról szól, akkor illetlenség.

A barátaidnak miért nem mutatod be egy privát találkozón?

Ha mindenképp mutogatni akarod, akkor vagy kísérjen oda és 10-15 perc után köszönjön el, vagy csatlakozzon később hozzátok. Az egész "programot" szerintem felesleges végigszenvednie, ha nem ismer senkit rajtad kívül.

2011. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Virág6 ***** válasza:
Simán!Vidd el.Az én párom is ott volt.
2011. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
persze vidd el nyugodtan
2011. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is megbeszéléstől függ. Ha a meghívás úgy szól, hogy a párokat is nagy szeretettel várják, akkor vidd el nyugodtan. Ha csak az osztályt várják, akkor nem illik. Idősebb korban már szinte teljesen természetes, hogy a tagok férjjel/feleséggel érkeznek, de ilyen fiatalon még ez annyira nem megszokott.

Mi pl direkt megbeszéltük anno, hogy a párokat erre az alkalomra most inkább hagyjuk otthon, pár órát mindenki kibír... volt olyan aki emiatt nem jött el, dehát az magára vessen :)

2011. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hát,az osztálytalálkozóra inkább csak az osztálytársak legyenek ott
2011. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd a meghívótól függően! :)
2011. nov. 2. 17:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem illetlenség. Ha már vannak ott mások is, az már nem olyan, mint rég. Egy osztálytalálkozónak pont az a lényege (mint a neve is mutatja), hogy az osztály találkozik. A barátnők / barátok ott egyrészt unják magukat, hiszen nem értik a régi poénokat, történéseket, hogy min miért nevetnek. Emellett (már bocs), de szerintem az osztálytársaid Rád kíváncsiak, veled szeretnének beszélgetni, nem egy idegennel is pluszba. Gondold csak el, a fiú haverjaiddal nem tudsz olyan igazi csajos poénokat elsütni, hiszen a barátnődre is tekintettel kell lenni. Meg szerintem alapból nem illik, na ez a lényeg.
2011. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!