Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az agglegények között tényleg...

Az agglegények között tényleg sok az igénytelen?

Figyelt kérdés
nem fürdik rendszeresen, nem mos fogat, nem takarít, ritkán vesz fel tiszta ruhát, szétdobálja a szennyest a szobájában...

2011. nov. 6. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Párom öccse ilyen, és még ő néz le minket, mert nagyobb darabok vagyunk...
2011. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rengetegen vannak így sajnos.Velem az élen. én utálok fürdeni és fogat mosni.. =/ na jó csak vicceltem. :)

Egyébként tényleg sokan vannak akik nem tisztákodnak normálisan.Nem csak agglegényeknél.

2011. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Általában igaz, hogy a férfiak mellé kell egy nő, aki odafigyel rájuk. Mert néhány pasit az, hogy mondjuk hány naponként vesz fel tiszta inget, stb. nem igazán érdekli. Mások egyszerűen csak 'analfabéták' a házimunkához, ezért tűnnek gyűröttnek igénytelennek. Az anyuk már nem tud rájuk ebből a szempontból figyelni, párjuk meg nincs, hogy figyeljen rájuk. Mondjuk, ezt én inkább bizonyos kor felett (40+) vettem észre.
2011. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én ezt annyira nem értem. Ismerek valakit, aki tuti, hogy max heti 1-2alkalommal fürdik. Fél éve nincs fogkrémje, meg ugyanaz a fél flakon tusija van.. Ha elmegy mellettem visszatartom a lélegzetem és beszaladok egy másik helyiségbe. Nem igazán hiszem el, hogy ezek az emberek nem érzik magukon az ilyen erösségü szagot, meg mások viselkedésén nem látján, hogy gáz van velük.
2011. nov. 6. 13:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Az még okés, ha látja az ember valakin, hogy nem vasalta ki a ruháit, vagy viccesen varrt fel egy gombot.
2011. nov. 6. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét láttam: amíg a férfi egyedül élt, rákényszerült, hogy rendszeresen bevásároljon, főőzzön, takarítson, mosson, vasaljon magára, aztán asszonyka mellett úgy elkényelmesedett, hogy pár évvel később már egy rántotta is kihívást jelentett neki, mert attól kezdve minden a feneke alá volt téve...
2011. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Egyik ismerősöm is, mióta van barátnője, már nem bűzölög, tehát biztos, hogy gyakrabban fürdik, még parfümöt is vett. Pár új ruhát is vett.

A tesóm is igénytelenebb volt, mikor egyedülálló volt, de pl. mikor külön volt a feleségétől, mert külföldön dolgozott, akkor sem fürdött mindennap, a fogát is alig mosta, tudom, mert ezidő alatt egyszer nála laktam egy hónapig. Most, hogy újra a feleségével lakik, biztos, hogy fürdik mindennap.

2011. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Ezek az emberek talán nem véletlenül agglegények.

A helyes ok-okozat szerintem az igénytelen--->emiatt agglegény és nem fordítva. Mert végül is ki akarna egy igénytelen, büdös emberrel együtt élni? Maximum egy másik igénytelen és büdös.

2011. nov. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Mondhatom magamról hogy agglegény vagyok mert 21 évesen nincs barátnőm? ( amúgy szüleimmel élek)


Én nem vagyok igénytelen. Minden nap fürdök, 3 naponta borotválkozok és hajat mosok. Mindig tiszta a ruhám. figyelek arra hogy jól álljon a hajam.


A szobámban viszont nincs rend, most is ruhák vannak a székemen :D

2011. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább pont a másik véglet vagyok. A tisztaság-és rendmániás agglegény, aki őrületbe kergeti a nőket (is).
2011. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!