Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Meglehet allapitani kezfogasna...

Meglehet allapitani kezfogasnal abbol hogy menyire szoritja meg a kezed hogy milyen barati viszonyt tart veled es hogy nemyire vagy neki szinpatikus?

Figyelt kérdés
A reggel a suliba em mar megvoltam erkezve es jottek meg harman(fiuk) akkor az elso kettovel mikor kezetfogtam akkor kozepes erovel szoritottak meg a kezem es amikor a harmadikkal is kezetfogtam akkor o nem szoritotta meg a kezem egyaltalan(vele nem vagyok jo viszonyba)
2011. nov. 11. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez változó. Vannak barátaim, akik erősebben szorítják meg a kezem, vannak akik nem. Egy kézfogásból nem lehet véleményt mondani, hogy az adott ember, akivel kezet fogsz valójában milyen.
2011. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kézfogás erősségéből nem, azonban a testbeszédből, aminek egy része a kézfogás is, sok mindenre lehet következtetni. A neten sok ilyen könyvet találsz, ha annyira érdekel a téma, hogy utánanézz.
2011. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Ez inkább fizikai adottságoktól függ. Szerintem akinek erős a szorítása, az annak is erősen szorítja meg a kezét, akivel nagyon jóban van és annak is, akivel épp hogy csak ismerik egymást.

2011. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"azonban a testbeszédből, aminek egy része a kézfogás is, sok mindenre lehet következtetni."


Abból valóban.

2011. nov. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én valahogy azt vettem észre, hogy iskolánként máshogy fognak kezet, bár ez szinte biztos, hogy butaság, de többen is így érezzük :D Van oylan suli aminek a diákjai röviden és gyengén fognak kezet, mások sokáig, megint mások erősen. Fene tudja, lehet hogy az ismerősi körétől is függ. Ha olyan emberekkel van körülvéve akik erősen fognak kezet akkor ő is erősen fog.
2011. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!