Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most én vagyok a ciki, mert...

Most én vagyok a ciki, mert nem vagyok b. zi?

Figyelt kérdés

Eléggé felborult a mai társadalom. Szerintem. Ma, hangsúlyozom, egyetemen, egy "radiátor" megszólta a hangomat, mondván túl mély és nem lehet érteni, amit mondok. Magyarán dörmögök.


Tette ezt lányhangon, utána pedig felvett egy piros, szívkeretes szemüveget, illegette magát, a többiek meg elismerően bólogattak neki.


Ilyen szemüveget: [link]


Komolyan, nem tudom, milyen világban élünk, de én akkor is Nirvanát fogok hallgatni, és azért se fogok Hello Kittys táskákat hordani, Justin Bieberre nyáladzani, vagy úgy viselkedni, mint egy csaj.


Miért futtatjuk a melegeket? (A nyakunkra fognak nőni...) Groteszk rémálom.


2011. nov. 15. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Máskor mondd neki: bocs kislány, ez természetes a férfiaknál, persze te ezt nem tudhatod...
2011. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A belem kifordult, hogy a többi csoporttársnak ez még tetszett is. És ő a népszerű...
2011. nov. 15. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy aktuálisan, abban a közegben népszerű, de az is biztos, hogy ez pünkösdi királyság. A mi munkahelyünkün biztos sírva mondana fel egy hét után "langyika"...
2011. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nem értem én se miért lett ekkora divat b*zinak lenni. a média is az ilyeneket támogatja és a mostani fiatalok egyre inkább ilyenné válnak. multkor oda megyek 2 lányhoz cigit kérni erre az 1ik elkezd röhögni. kérdem mi ilyen vicces had nevessek én is. erre a másik megszólal: fiú vagyok...
2011. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom! Hallgass csak Nirvanát és szép a telt férfihang. Amúgy én sem bírom ezt a b.zis dolgot. Persze,fogadjuk el őket, de mindentéren?
2011. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelj a csajoknak csak egy nagyonnagyonnagyonkicsi rétege bírja az ilyen pasikat azok ált. akik elég intelligenciahiányosak, stb..

én pl imádom a férfias rocker pasikat.

2011. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az a szemüveg... mint egy rossz vígjátékban. Ha nem nézek oda, amikor beszél, nem tudom eldönteni, hogy fiú vagy lány dumál.


Először akkor mosolyogtam jót, amikor azt taglalta, hogy ő majd amikor megnősül és két gyereke lesz... ajaj, mondom, akkor a női táskát gyorsan tedd le. (Meg a manikűröst is mondd le.) lol

2011. nov. 15. 23:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb megigazítom a bőr csuklószorítómat, meg a halálfejes nyakláncomat, köpök egyet és elordítom magam a hülye hangommal, hogy fussál gyalogkakukk, mert jön a prérifarkas. :D
2011. nov. 15. 23:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,,tényleg mintha divat lenne...az x faktorban,meg mindenhol az a jó,ha a csávó fejhangon (magasan) vonyít.Hát én hidegrázást kapok tőle. N
2011. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öreg nem tudom miért foglalkozol ilyenekkel, attól színes a világ hogy sok színűek vagyunk képzeld már ha mindenki olyan lenne mint te.:D
2012. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!