Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kezeljem az olyan...

Hogyan kezeljem az olyan embereket, akiknek a beszélgetés abból áll, hogy hosszan magukról adnak elő monológot, esélyt sem adva a közbeszólásra?

Figyelt kérdés
Gondolom, ez abból ered, hogy magányosak, és egyébként senki nem figyel rájuk. Így nézve empátiával kéne hozzáállnom a dologhoz, de mégsem bírom elviselni az ilyeneket! Sajnos egyre több ilyen van a környezetemben. Ismerős valakinek a probléma?
2011. nov. 17. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül magányosak, vagy ha azok, akkor meg pont azért, mert egy idő után senki nem kíváncsi rájuk. Én már ott hagyom az ilyen embereket, nincs szükségem rájuk. Ha nem tudod otthagyni, ne reagálj a mondókájára, vagy legalábbis ne olyan szinten, hogy esélyt adj a folytatásra, majd kezdj el másról beszélni.
2011. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, kerüld el a társaságukat!
2011. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire ismerős! Én már feladtam, hogy egoistákkal foglalkozzak, elkerülöm őket és olyanokkal beszélgetek, akikkel lehet.
2011. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted, hogy valóban úgy gondolja, hogy minden róla szól?

Aztán megmutathatod neki ezt:

http://www.youtube.com/watch?v=pwgvW6D3_no

2011. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!