Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyi idő után mertél hosszú...

Mennyi idő után mertél hosszú wc-zni a párod előtt, úgy értem h elmenni náluk pl?

Figyelt kérdés

én nekem "szégyellős végbelem van" erről olvastam egyszer, képes vagyok 3 napig kibírni kakilás nélkül ha úgy adódik. Ha náluk vagyok sosem megyek el pl mert szégyellem h tudja h épp kakilok. Tudom h ez hülyeség, és én is tudom pl h ő mikor megy el kakilni és az nem zavar de én erről a témáról beszélni se tudok és poénkondi se rajta. Ugyanez a pukizással. Pedig már 7 hónapja vagyunk együtt. Volt régen egy másfél éves kapcsolatom ott ugyanez volt, de vele nem szeretnék ilyen lenni, mert nagyon szeretem és tudom h "fel kell oldódnom" de nem megy.

Ti h kezelitek ezt a témát?

20L


2011. nov. 20. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

amikor először a páromnál aludtam még pisilni se mertem kimenni:D

amúgy 4éve vagyunk együtt...(együtt lakunk a 2.hét óta) majd megszokod..ez természetes dolog,egy idő után már észre se veszitek egymást a WC-n :D

ha normális a pasid,akkor ő is ugyanúgy megérti,h te is ember vagy,és mint minden ember pukizik,meg kakkant:D nem fog belőle gondot csinálni...

2011. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

olyan 3 hónapja lehettünk együtt mikor kicsúszott a puki, és utána már nem érdekelt természetes volt ő is ide oda eresztett


talán fél éve jártunk már mikor iszonyat hasmenés rám jött hát akkor nem volt mese menni kellett a wc-re és onnantól már nem érdekelt, azóta együtt élünk és sokszor nyitott ajtónál intézkedem mert közbe beszélgetünk

2011. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
1. nap
2011. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
jaj, de irigyellek titeket :D mi már több, mint 1 éve együtt vagyunk, mégsem pukizgatunk egymás előtt. néha kicsúszik (olykor próbáljuk eltusolni XD), de ha tudom, akkor inkább visszatartom :)
2011. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%

Nekem 2 kérdésem lenne, kérdező:

1. Szerinted a párod nem jár wc-re, vagy ha mégis, ibolyaillatút produkál?

2. Belegondoltál már, mi lesz, ha összeköltöztök? Vagy mindig megvárod, míg elmegy otthonról?

2011. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Pufizni kb. fél év után, a nagydologra nem emlékszem.

Általában igyekszem diszkréten intézni, de kiderült, hogy laktózérzékeny vagyok, és volt olyan, hogy rosszat ettem... Na akkor olyan rosszul lettem, hogy nem érdekelt, hogy már nem érdekelt, mit gondol rólam, mivel a WC-ről is alig tudtam elmozduli, úgy begörcsöltem.

2011. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
a lakótársaim előtt sem merek, olyankor egyek wcre ha nincsenek itthon. Érdekes, mert semmi mást nem szégyellek a barátom előtt, amit más előtt igen, de ez nem múlik. Tudom h ő is jár wcre és nem zavar, de valahogy azt h én elmenjek kakilni azt cikinek érzem
2011. nov. 20. 15:11
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Mivel elején távkapcsolatban voltunk és ezért kéthetente 3 és fél napot töltöttem nála, így nem volt szégyenlősségnek helye. Nagyon furcsa volt, de hát mindenki kakil :)
2011. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Én nem hiszem, hogy kéne két embernek egymás előtt "hosszú wc-zni" Nem árt ha van 1-2 tabu, ha maradnak illúziók. Én nem nézem jó szemmel az egyre nagyobb szabadosságot. És csodálkoznak az emberek, hogy kiégnek, hogy minden elveszíti a varázsát, hogy semmi nem olyan mint régen.
2011. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
azt én sem tartom természetesnek, hogy nyitott ajtó mellett végezzem a nagydolgom, és közben beszélgessek a párommal. jógyhogynem már odahívom a végén, hogy nézd szívem milyen nagyot sikerült... nem normális az, aki ezt természetesnek tartja. maradjon ez intim dolognak, ami csak rád tartozik. mi 1 éve lakunk együtt, először én is "cikinek" tartottam, hogy jaj most biztos tudja, hogy épp azt csinálom, de mostanra már nem tartom annak, ha kell elmegyek és ő is így van ezzel. de nem nézzük egymást közben.
2011. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!