Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a kézfogásról?...

Mit gondoltok a kézfogásról? Valóban kellemetlen egy fiúnak lánnyal kezet fognia?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok,főkét fiúk járnak ide(évfolyamonként csak 3-4 lány. Ők minden reggel az osztály minden fiú tagjával kezet fognak (ez a suliban már úgymond szokás lett :D). Na már most múltkor egy barátomnak (pont nem osztálytársam) nyújtottam a kezem (mint lány) és teljesen meg volt lepődve. Aztán mondta, hogy ő a lányokkal csak pacsizni szokott (az összes barátom abban a suliban csak pacsizni szokott a lányokkal, de szerintem ez olyan "kiskutyás" vagy nem is tudom).

Ti mit gondoltok erről? Fiúk kézfogás, lányok pacsi? Számotokra kellemetlen lenne egy lánnyal kezet fogni?

(Tudom, hogy gagyi kérdés, és van nagyobb bajom is mint ilyenekkel foglalkozni, csak egyszerűen nem értem ezeket a srácokat. Engem mindig kihagynak a kezelésből, de az osztály többi tagját bezzeg így köszöntik. Meg milyen már ez a pacsi... :D:D)


2011. nov. 23. 18:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én nem fognék kezet srácokkal, nem finnyáskodásból. Nyilván, ha ismeretlen az ember, így üdvözlöm, de a fiú haverokkal nem kezelnék csaj létemre, az maradjon meg a pasiknak.
2012. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
tudom kicsit régi a kérdés, és lehet nem is fogod látni a válaszom de azért írok xd Én is ilyen iskolába járok, 3 osztály van, és csak ebbe az osztályba ahol én vagyok itt van 8 lány,30 fiú a másik kettő osztályban az évfolyamon meg csak is fiúk.A lányokkal akivel nagyonnagyon jóva vagyok csak is ölelés, akiv el jóba vagyok annak 3 puszi. Fiúknál meg akivel nagyonnagyon jóba vagyok megölel, akivel jóba vagyok, de nem annyira annak 3 puszi, akivel sima beszélő viszony azok meg nyújtják a kezüket pacsiért:D eleinte az volt hogy véletlenül kezet fogtak velem, mert ugye megszokták, hogy mindenkivel kézfogás , de itt csak nevettünk. Direkt senki se fogna lánnyal kezet itt xd
2012. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!