Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Várjátok a karácsonyt?

Várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
Sziasztok várjátok a karácsonyt?? Nálunk 18 éven felül nincsen ajándék anyagi okok miatt és hát idén már nem kapok így az az (fura de jó ) érzés nincsen bennem. Akik nem kapnak ajándékot és semmi izgalom nem várható azok se várják már??
2011. nov. 27. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Minek várjam? Segíteni sose hagynak, idegbaj az egész.

Én rokonaimhoz már nem is járunk, csak nevelőanyámék rokonaihoz - egyszer volt, h inkább nagynénémhez mentem, vágta a pofákat rendesen.


Nagy-nagy bájvigyor, meg jajdeszeretlek, képmutatás ezerrel. Sz.r az egész, semmi meghittség nincs benne, minden nyűg, a sütés, főzés, díszítés is...

2011. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én nagyon várom :) Meghitt, szép, boldog, örömteli az egész :) És idén Szuper ajándékot tervezek ;)
2011. nov. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
jah, és L/12
2011. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én várom, de régebben nagyobb "varázsa" volt amíg kisebb voltam...

17F

2011. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem várom, én már nyáron megünnepeltem. Szebb ezer élő fenyő között a természetben, mint egy kidekorált hulla mellett a fűtött szobában.

Ha tehetném, téli álmot aludnék, és örülnék, ha nem ajándékoznánk, mert az csak egy újabb kedves marhaság, amire mellesleg semmi szükségünk.

2011. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bleediing válasza:
Én már nagyon várom:) még egy hete semmi hangulatom nem volt... aztán megvettem az ajándékokat, már be is csomagoltam őket, gyertyát is csináltam saját kezűleg, nagyon elvoltam a napokban, teljesen megjött a hangulat. ezután meg sütés és főzés..:) már csak hó hiányzik.. remélem legalább karácsonykor esni fog! :)
2011. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bleediing válasza:
ja, utolsó vagyok: L/17
2011. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
biztosan aranyos kis csaj lehetsz
2011. dec. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!