Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Könyvtárba lehet tanulni/hozot...

Könyvtárba lehet tanulni/hozott könyvet olvasni?

Figyelt kérdés
utálok itthon tanulni,mindig szól valami,csend sohasincs,könyvet se tudok olvasni és arra gondoltam,hogy elmegyek könyvtárba,ha lehet ilyet csinálni.
2011. nov. 29. 15:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
bocs,nem hozott hanem VITT könyvet olvasni.
2011. nov. 29. 15:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a könyvtári könyveket olvashatod ott, a sajátodat nem igazán.
2011. nov. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. A nagyobb könyvtárakban (pl. egyetemi könyvtár, városi központi könyvtárak) van is külön kialakított részleg a nyugodt, csendes tanuláshoz. De szerintem ha beülsz bármelyik könyvtár olvasótermébe, és jegyzetelsz, olvasgatsz, a kutya sem kérdezi meg, hogy milyen könyvből.
2011. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen lehet. Én is könyvtárban szoktam tanulni.

Ha pedig mégis megállítana a biztonsági őr amikor jössz kifele, mert azt hiszi, hogy nem kölcsönözted ki a könyvet, akkor elég ha megmutatod neki a könyved. A könyvtári könyveken van kívül jelzetszám, belül pedig pecsét és egyéb jelzések, úgyhogy látni fogja, hogy a tiéd nem könyvtári könyv, hanem magaddal hoztad.

2011. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

akkor jó,értem:) köszönöm a válaszod!


és ez nem "gáz",hogy nem ottani könyvet olvasok,hanem sajátot?:s mármint nem fognak ilyen különcködőnek tartani,vagy hogy is mondjam?:S

2011. nov. 29. 17:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor beiratkoztam a könyvtárba, még külön fel is hívták a figyelmemet, hogy tanulhatok is itt, ha szeretnék, mert az olvasóteremben mindig csend van. :)
2011. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
DE a legegyszerűbb, ha megkérded ott. És akkor biztosra mész. :))
2011. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
oké:D jajjdejólesz *-*
2011. nov. 29. 19:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak a könyvedet diszkréten rakd el tanulás után, nehogy véletlenül azt higgyék, hogy el akarod lopni a könyvtári könyvet.
2011. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ha diszkréten elrakom,szerintem pont akkor hiszik azt,hogy el akarom lopni:D a hónom alá veszem,aztán ha megkérdezik h könyvtári megmutatom,hogy nincsen benne pecsét.:)
2011. nov. 30. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!