Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik ajándékba vinnem az...

Mit illik ajándékba vinnem az orvosomnak?

Figyelt kérdés

Érték: kb. 10000Ft

Nő az orvos, és középkorú 40-45 év közötti.

Ne írjátok azt, hogy készpénz borítékban.

Köszönöm előre is!:)


2011. nov. 30. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Édességboltban vagy választol egy már előre összeállított ajándék-kosarat, vagy összeválogatod a belevalókat és azt csomagoltatod be egy kosárba. Márkásabb pia, desszert. Ha tudod, hogy vannak kisebb gyermekei, unokái, akkor az ő részükre kismillió aprócsoki, egy márkásabb csomag kávé, hasonlók. No meg a csomagolás, nem lesz nehéz ennyi pénzt elkölteni, de nagyon mutatós lesz!
2011. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Hízott kacsa levágva, meg egyet élve!
2011. nov. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jó az a kacsa is ;) de nem hiszem, hogy örülne, ha a rendelőbe ezzel állítanék be, de azért köszi :))

Igen, az ajándékkosár jó ötlet, valószínűleg egy ilyet fogok választani. Sajnos most nincs időm az összeállítással bíbelődni.

Én még gondoltam ilyen szép albumra is, sok színes fotóval, de akkor marad a kosár. Köszönöm! :)

2011. nov. 30. 12:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, csak azért írtam a kacsát, mert nálunk nemrég a volt doktorunk ált. azokat kérte! Igen pofátlanul kérte! Hál, már nincs közöttünk.
2011. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:'') nagyon tetszik ez a kacsa dolog :DD
2011. nov. 30. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Könyvutalvány?
2011. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Ajándék kosár ahogy az első írta,csokoládék,kávé,szeszes ital....stb.
2011. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Egy gyönyörű adventi koszorúnak biztos örülne.
2011. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:)) Köszönöm mindenkinek, végül ajándékkosarat vettem neki, és borzasztóan örült. Köszönöm! :))
2011. dec. 1. 07:23
 10/11 anonim ***** válasza:

mamám az allergia dokihoz virággal állított be


nem is tudom, a többi beteg miért akart minket meglincselni ;(

2011. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!