Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy osszam be az időmet?

Hogy osszam be az időmet?

Figyelt kérdés
Egy 7.-es (12/l) vok és szeretnék nagyon jó tanukó lenni, de nem azzal van a gond, hogy hülye lennék, hanem hogy taán nem jól osztom be az időm, mindennap 6 órám van kivéve egyik héten csütön 7. így ha 6 órám van a tanulás 14-00 ig tart ha 7. akkor 15-00-ig. Hétfőn és szerdán 16-00-ig tornázom, kedden és csütön pedig 16-30-18-00 ig angol tanfolyamra járok. Viszonlyag elég jól tanulok d evan pár "rsooaszbb jey" amin szeretnék változtatni, hogy n csússzon be egysezr se egy 3mas vagy rosszabb. Még soha nem volt évvégén 3som, de szeretnék kijavítani azokat a 4eseket amik a további tanulásom szempontjából fontosak lehtnekés nem 4essel akarom zárni azt a tantárgyat. Valaki sszetudna állítani nekem egy olyan zsupi napirendet?(ugy kb órára pontosan) hogy hogy osszam be az időmet hogy a foglakozásokra amiket felsoroltam belekalkulálja, jusson időm barátokkallenni, tv-zn v gépezni é tanlni is, aki segít az egy angyal előre is köszii sziasztok !! :)) <3
2011. dec. 7. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
én 8.as lány vok, és nekem legtöbbször 7 órám egyszer 8 órám van. járok heti 3-szor zenesuliba, külön angolra, hittanra, és kórusra is. emellett jó tanuló vok. én úgy osztm be az időmet, h hétvégén megtanulok minden magolós tárgyat előre, hogy hétköznap ne kelljen vele foglalkozni. barátokkal nem szoktam talákozni. ezek után általában 7-re végzek, utána még zongorázok, és kaját adok a nyulamnak. elég sűrű, de ez van. nincs olyan hogy "szupi napirend" ha úgy érzed sok, akkor hagyj abba vmit.
2011. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nme fogok semmit abbahygni..
2011. dec. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!