Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért illik előre engedni a...

Miért illik előre engedni a lányokat az ajtónál, amikor már rég nem érdemelnek tiszteletet, mivel nem tartják a régi erkölcsöt? Pl. Pofátlanul ribanckodnak, nyomulnak a pénzes, jóképű faszikra stb.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:12
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
84%
... te sem tartanád meg. ;) és NEM MINDEn lány ilyen! :/
2011. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Joco901019 válasza:
92%
Ez egy érdekes és talán jogos kérdés. De én ismerek még rendes csajokat igaz kihalóban vannak, de még nagyítóval lehet találni olyan lányokat, akik megérdemlik a tiszteletet.
2011. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is nyomultak a pénzes, jóképű faszikra.

Az illem meg, hogy mit illik, az két külön dolog. Én igyekszem udvarias lenni akkor is, ha tudom, hogy fűvel-fával, csak engem néz bokornak. És tudod, miért? Mert ÉN akarom így. :]

2011. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
tehát bűn az, ha tetszik egy jóképű pasi? legyen ez a legnagyobb bűnöm :DDD
2011. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nem az hogy tetszik, hanem a mai lányok már egyenesen másznak rá a pasikra aki kell nekik, nem "hölgyek" mint régebben. Régen ez nagy bunkóság volt.
2011. dec. 30. 18:17
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
azért illik mert még mindig "nők" legalábbis törzskönyvileg... ez az etikai szabály nemcsak a "rendes" nőkre szól hanem a "nők"re... szóval nem stilus hanem nemfüggö azért kell...
2011. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
67%
már bocs de ti miattatok ilyenek a lányok,mert csak a ribancokat nézitek meg
2011. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
71%

1. én aztán nem mászok senkire, még mindig hiszek a tündérmesékben és várom, h leszólítsanak (hála az égnek vannak még tökös gyerekek, tanulj tőlük)


2. aki meg nyomul, azért teszi, mert sok a töketlen pasi. és pont.


szokd meg, vagy változtass

2011. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
80%
Ne legyetek már barmok. Lehet ujjal mutogatni meg általánosítani, de tudjátok, mit? Szerintem, aki ilyen rinyagép (én is az voltam), az nem is érdemel normális nőt, mert nem férfi. Ha majd a tojáshéj lepottyant a seggetekről, és kinyílik végre a szemetek, megértitek. Pont.
2011. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
18:16 voltam
2011. dec. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!