Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek a fürdőköntös...

Depeche kérdése:

Szerintetek a fürdőköntös mire való?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem,mert anyósom fürdés után nem enged ki a konyhába benne,csak egyenesen be mehetek a szobámba,aztán pizsamában jöhetek ki.
2012. jan. 4. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
loool:D:D:D
2012. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én fürdés után azt veszem fel és abban járkálok ameddig megszáradok vagy ráveszem magam a felöltözésre:D
2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

mi sem mászkálunk köntösben, max a pizsamára rávéve. elvégre szétnyílhat meg bármi. én se bírnám, ha bárki egy szál köntösben ténferegne a lakásban, majdnem meztelenül.


plusz ha az Ő lakásuk, alap dolog, hogy ilyen pitiáner dologban nem vitatkozol velük...

2012. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Hát az ő házában tartsd be az ő szabályait, ha viszont ő lakik nálad, akkor ő tartsa be a tieidet. Mondjuk valahol érthető, hogy a konyhában eszegető-beszélgető anyósod (és apósod?) nem kíváncsi az esetlegesen szétnyíló fürdőköntösből kivillanó micsodádra...
2012. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Anyósod prüd??És semmit nem akar látni kivillanni?És azt sem szeretné,hogy Apósod lássa??

Tartsd tiszteletben.

2012. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahol érthető kérése a fent említettek miatt. Ha már van rajtad pizsama és arra veszed fel a köntöst, akkor viszont nem értem az anyósod problémáját, de abban is igaza volt az egyik válaszolónak, hogyha náluk vagy, akkor alkalmazkodj az ottani szokásokhoz, ha a saját otthonodban, akkor pedig ő alkalmazkodjon!

Én pizsamában sem szívesen megyek le, ha a párom szülei otthon vannak. Egyáltalán nem prűdek és tudom, hogy nem szólnának érte, megmagyarázni sem tudom, hogy miért, de nem. Max este megyek le pisilni pizsamában, azért nyilván nem öltözök fel, de máskor nem. (Itthon van, hogy vacsizni és reggelizni is pizsiben ülök le) Természetesen ebből kiindulva egyszál köntösben sem ülnék velük egy asztalhoz, kellemetlenül érezném magamat, ezért a kicsit visszafogottabb szülőket megértem miért zavarja ez (nem illik villogtatni ezt azt vacsora közben).

2012. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Én is szoktam egy szál köntösben mászkálni, nem is csak fürdés után, akármikor felveszem ha csak otthon vagyok. Egyébként meg mi az hogy nem enged, felnőtt ember vagy, nem? Abban mászkálsz amiben akarsz.
2012. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!