Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyáltalán van olyan ember...

Egyáltalán van olyan ember aki nem nézi ezt a szenny valóvilágot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem már az embereket, hogy mit lehet szeretni ezen a műsoron, ez az emberi érzelmek kigúnyolása, arrol nem is beszélve, hogy az egész egy megjátszott dolog, amikor az rtl-re kapcsolok és éppen az megy pillanatok alatt föl tud idegesíteni, eltudná magyarázni nekem valaki, hogy mi a jó a valóvilágban?
2012. jan. 7. 12:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Én nem nézem, de épp ezért nem tudom neked elmagyarázni, mi a jó benne. Nincs tévém, sem ebből, sem az előzőből egyetlen részt se láttam.
2012. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 bánomisén ***** válasza:
81%
A való világban élsz, nem? Kénytelen vagy nézni, ha már megszülettél, ahogy mindannyian kénytelenek vagyunk. Tetszik vagy sem, ez van, a téli álmot egyelőre még csak a medvéknek találták fel. És nyáron még ők is ébren vannak.
2012. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%

Én nem nézem, de sajnos több millió ember ebben az országban igen...

Ha itt tart az ország színvonalban, akkor menjen csak a műsor az alja népnek. Ezért tart itt ez az ország.

2012. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 bánomisén ***** válasza:
100%
Egyébként meg, ha annyira zavar a körülöttünk lévő világ, akkor javaslom, hogy nézz kevesebb híradót, ott csak a rossz híreket kapod, nem csoda, hogy elmegy az élettől is a kedved. Tévé kidob, élet élvez, mert attól, hogy olyan, amilyen, még lehet találni benne jót és szépet is.
2012. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Mi se nézzük.

Egyszerűen nem érdekel 12 hül.ye. Se összezárva, se pucéran, se másképp.


Nem is vagyok tőle ideges. ;)


Szerintem már megszoktam, hogy csak akkor kapcsolom be a tévét, ha konkrétan meg akarok nézni valamit.

Ezekbe a műsorokba azok szoktak belefutni, akik hazaérnek, tévé bekapcs, és annak mennie KELL. Mindegy, mi megy benne, legfeljebb néha kapcsolgatnak, vagy azt se.

2012. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
a legelsőből láttam néhány részt. Amúgy a való világ nem ez lenne, hogy luxusvillában döglenek. Küldeném kifele kátyuzni az utakat, meg hasonló hasznos dologra, persze napi 12 órában. Aki a végére nem dől ki az kapna valami barom ajándékot. Hasznos lenne. Nem egy népbutító moslékot adnának a tv ben, stb stb.
2012. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyunk kénytelenek nézni. Találok ennél jobb és hasznosabb elfoglaltságot is. Nem mondom, néha szívesen megnéznék egy jó filmet lazításként, de az RTL Klubra már nem szívesen kapcsolok.
2012. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
75%

én szívesen nézem bár nem vagyok fanatikus

és nem érzem magam hülyének tőle


és uncsi ez a téma h aki nézi az idióta...


lejárt lemez..

2012. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Egy dologra jó: röhögni rajta. Egyébként meg, mivel nincs tévém, jelentem, nem nézek ilyen szemetet.
2012. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Én nem nézem még is ismerem a szererplők egy részének nevét, arcát, mert ha kijelentkezek freemailemből mindig az ő cikkeiket és képeiket hozza ajánlásként.

Sokaknak van szerintem valami hülye szokása amivel eltereli a figyelmét és kikapcsolódik (tudom itt mindenki csak komolyzenei koncertekre és színházba jár)van akinek ez a valóvilág nézés szerintem ezért népszerű mert ezzel le vannak kötve, lehet róla beszélni stb.

2012. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!